:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Aski, yalniz aski anlat!"
ay_naz
"Aski, yalniz aski anlat!" diyorsun bana, anlatiyorum, dinlemiyorsun Aska gözlerini kapayip "Kalmadi böyle asklar!" diyorsun Sorma o zaman, inanmadigin seylerin pesinden kosmayazik!!! Askimin ne kanitina ihtiyaci var ne kendini göstermeye Benim yasadigim düpedüz ask, ya senin?

Hangimiz daha cesuruz sevgilim? Hangimiz göze alabiliyoruz askimiz icin her seyi? Sen orada, öylece bekliyorsun Istiyorsun ki hep ben atayim adimlari Hep ben kosayim sana Ya sonra? Ulastigimda sana yeterli olacak mi? Baska ne isteyeceksin?

Test etme askimi, buna ihtiyacin yok Gözlerime baksan, bir baksan, her seyi unutarak baksan; aski, göreceksin orada Oysa sen siyrilamiyorsun kaygilarindan Soyutlayamiyorsun kendini "Haydi gel, bulutlarin üzerine cikaracagim seni" demiyorum ki benGerceklesmesi mümkün olmayan hayaller sunmuyorum ki sana Ben ne kadar gerceksem; askim da o kadar gercek Hatta bazen askimin beni astigini bile düsünüyorum Cünkü her yerde seni yasiyorum, her zaman seni tasiyorum yüregimde
"Seni seviyorum" sözünü öylesine, is olsun diye, ruhunu oksamak icin kullanan insanlardan degilim ben Sevdigimi söylüyorsam bunu gercekten hissetigim icin söylüyorumdur Dünyanin en dürüst insanin olmasam da konu ask olunca kendimi de seni kandiramam Biliyor musun, aslinda inanmaman senin sorunun Daha önce yasadigin mutsuz ve hüsran dolu iliskilerin sorumlusu ben degilim Onlarin günahini ben tasiyamam!

Belki de kendinle birakmaliyim senine dersin? Uzun uzun düsünmelisin neler hissettigini Ama sevgilim, ask öyle uzun uzun düsünülecek bir sey degil Asiksan asiksindir, bir an yeter ask icinSadece bir an O anin büyüsüdür aski ölümsüz kilan Sen bulamamissan, yakalayamamissan o ani ne kadar düsünürsen düsün anlayamazsin aska düsüp düsmedigini Yüregin anlatir sana zaten Asiksan farkli atar yüregin, anlarsin bunu

Ne git diyecegim sana, ne de kal Benim askimin, benim icin atacak bir yürege ihtiyaci var! Ya ac yüregini büyüsün ask icinde, ya da bulasma aska hicbir zaman!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 591 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime DarkLady 4 294 04-13-2022, Saat: 03:20 AM
  Sana Yalnız Sana eRCi 4 298 04-12-2022, Saat: 05:35 AM
  **Aşkı Gördüm Geçenlerde** MasaL_perisi 5 586 04-11-2022, Saat: 04:30 PM
  Aşki Gördüm Geçenlerde!! ÇiLeK 1 356 04-11-2022, Saat: 12:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 09:38 AM