:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursaspor Bir Ilk'e Imza Atti!
Hasretiim
TİMSAHLAR TARİH YAZDI!.. BURSASPOR 2009-2010 SEZONUNUN ŞAMPİYONU OLDU...

Turkcell Süepr Lig2in 34. ve son haftasında Bursapor evinde Beşiktaş''ı 2-1 mağlup etti.

Bu sonuçla birlikte yeşil-beyazlı takım, tarihinde bir ilki başararak Turkcell Süper Lig''in 52. şampiyonu oldu.

FENERBAHÇE: 1
TRABZONSPOR: 1

BURSASPOR: 2
BEŞİKTAŞ: 1
Ara
Hasretiim
BURSA ATATÜRK STADI'NDA BÜYÜK COŞKU!.. ŞAMPİYON OLARAK TARİHE GEÇEN İKİNCİ ANADOLU TAKIMI OLMAYI BAŞARAN BURSASPOR’UN GALİBİYETİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANIYOR!

Beşiktaş'ı 2-1 yenip, Fenerbahçe'nin de sahasında Trabzonspor ile 1-1 berabere kalmasıyla şampiyonluğunu ilan eden Bursaspor'un bu başarısı büyük sevinç yarattı.
Bursaspor-Beşiktaş maçının bitiminin ardından bir süre İstanbul Kadıköy Stadı'ndaki Fenerbahçe-Trabzonspor maçının sonucunu bekleyen yeşil-beyazlı teknik heyet ve futbolcular, maçın 1-1 bittiği haberinin alınmasının ardından büyük bir sevinç yaşadı.
Futbolcuların bu sevincine bir süre sonra taraftarlar da ortak oldu. Tribünlerden sahaya inen taraftarlar Bursa Atatürk Stadı'nı adeta doldurdu.
Trabzonspor lehine tezahürat yapan taraftarlar, “İşte şampiyon, işte taraftar” tezahüratları yaptı.
Bursasporlu futbolcular sevinç gösterisini kesip soyunma odasına giderken, taraftarlar sevinç gösterilerine saha içinde devam etti.
Bu sırada, taraftarların üzerine yeşil-beyazlı konfetiler atıldı
Ara
Hasretiim
Kadıköy'de gerilim!
Fenerbahçe şampiyonluğu kaçırınca sarı lacivertli tarafarlar adeta çılgına döndü. Çevik kuvvet tazzikli suyla müdahale etti.

Şükrü Saracoğlu tribünlerinin koltuklarını kırarak sahaya atan taraftarlar daha stadın dışında da tepkilerine devam ettiler. Olayların dinmemesi üzerine sarı lacivertli taraftarlara çevik kuvvet müdahale etti.
Fenerbahçe'nin, Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor karşısında aldığı 1-1'lik beraberlik sonrası şampiyonluğu kaçırması, sarı-lacivertli camiayı adeta şok etti. Şoku atlatmaya çalışan taraftarlar, taşkınlık yaparak, tepkilerini sürdürüyor.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan bir süre ayrılmayan çok sayıda taraftar, tepkilerini tribünlere zarar vererek çıkardı.

Türk Telekom kale arkası bölümde çok sayıda koltuğu kırıp saha içine atan öfkeli taraftarlar, bu tribünde koltuk ve pankartları ateşe verdi. Bir bölümde tribün koltuklarını yakan taraftarlar, maç sırasında meşaleler nedeniyle yanan pankartları tutuşturup yangın çıkardı.

Türk Telekom tribününün çok sayıda bölümünde ateş yakıldığı görüldü.

YÖNETİME TEPKİ
Fenerbahçe'nin, Denizlispor maçının ardından, 2. kez şampiyonluğu son hafta maçında kaybetmesi, sarı-lacivertli taraftarları adeta çileden çıkardı.

Şampiyonluğun kaybedilmesinin anlaşılmasının ardından taraftarın bir bölümü ''Yönetim istifa'' diye tepkilerini gösterdi.

Öte yandan, başta takım kaptanı Alex de Souza'nın hamile eşi olmak üzere, stattaki pek çok taraftarın kaçan şampiyonluğun ardından gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

KOLTUKLARI ATEŞE VERDİLER!
Maçın ardından Bursaspor'un şampiyon olduğunu öğrenen Sarı-lacivertli taraftarlar, tribünlerdeki koltukları da kırarak sahaya fırlattı. Ayrıca bazı taraftarlar koltukları ateşe verdi.

STAT DIŞINDA OLAYLAR YAŞANDI
Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan ve sarı-lacivertli takımın şampiyonluğu kaybettiği maçın ardından stat dışında da olaylar çıktı.

Maçın bitimiyle birlikte bazı sarı-lacivertli taraftarlar stat dışında olay çıkarırken, güvenlik güçlerinin müdahalesine karşın yaşanan gerginlik daha da büyüdü.

Olaylara müdahale etmek isteyen güvenlik güçlerine taş ve benzeri yabancı maddelerle saldıran taraftarlara, polis ise tazyikli su sıkarak müdahalede etti.

Yaşanan olaylarda çok sayıda taraftarın da yaralandığı görülürken, ambulans istenmesine rağmen kavganın devam etmesi nedeniyle yarılılara müdahale edilemedi.

Bu arada, bazı taraftarların stat otoparkını da taşladıkları gözlenirken, güvenlik görevlilerinin yatıştırmaya çalıştığı olaylar devam ediyor.
Ara
acemhe
herşey iyi güzel de Kadıköyde neden olaylar çıktı :S Fenerbahçe taraftarlarının bir kısmı holigan gibi kazanınca da kaybedince de şaşıyorlar :S çok üzüldüm bu olaya Sad
Maçı birebir izledim Trabzonspor'un kalecisi Onur'u tebrik ediyorum gerçekten maçın kaderini belirledi.. Ve haketti sonucu...

Bursaspor a gelince çok sevindim şampiyonluğuna...

Bursaspor şampiyon olunca dedim ki çok şükür ki bu yıl insanlar bir kaza kurşunu ile hayatlarını kaybetmeyecek ama ne çare kaybetmeyi de hazmedemediler :S
Ara
Hasretiim
Kendi stadini alevler icinde birakan bir halk'a sahipiz maalesef. Yenilgi hicbirzaman hazmedilemiyor nedense.. Oysa burda bu macin sonucu olarak karsi tarafi tebrik etmek yakisirdi.. yazik gercekten..

Fenerli Duygusuzlar.. Gecmis Olsun Smile
Ömrüm sanada gecmis olsun Big GrinBig Grin
Ara
acemhe
Aziz Yıldırım Big Grin nerdesin kuzum Big Grin
Ara
CReATuRE
Öncelikle Şampiyon BURSASPOR'u bir Galatasaray taraftarı olarak yürekten kutluyorum ve başarılarının sürekli olmasını istiyorum...

İkinci bir konu ise maçı seyrederken bitime yakın olan olaylar ; Aynı anda hem Bursaspor maçını hemde Fenerbahçenin maçlarını seyrediyorum canlı yayınla,maç sonları ve Bursa maçı 2-1 öndeyken Feenrbahçe maçında gördüklerime inanamadım ve çok şaşırdım , bir anda Fenerbahçe stadyumundaki bütün taraftarlar ayağı kalktı ve bende Bursa maçını izlememe rağmen gol olmadığını biliyordum ve neden böyle bir anons yapıldığını anlamadım ve Önce Bursa maçı bitti arkasından Fenerbahçe maçı bitti ve bütün taraftarlar Sanki Fenerbahçe şampiyon olmuş gibi sahaya hücum ettiler ve ben hala şaşkınlık içerisinde acaba ben bursa değilde başka maçamı baktım diye kendi kendime sormaya başladım ve aradan bikaç dk geçtikten snra yıkıcı haber Kadıköydeydi artık ve Şampiyon resmen Bursaspordu...

Burda söylemek istediğim şu ; hangi salakça zihniyet o anonsu yaptırdı orda taraftar Fenerbahçeli futbolcuların üstüne gitti şampiyon olundu gerekçesiyle ve o anda şampiyonun asıl Bursa olduğu açıklandıktan snra taraftarlar ya Futbolculara bişeyler yapsaydı saldırsaydı bunun hesabını kim verecek,böyle aptalca salakça amatörce bir olay böyle bir camia ya yakışmadı...

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun Bursaspor....
riukeen
Yanlış anons için öncelikle teşekkürler Big Grin

İşte bu!! diyesi geliyo insanın çok mutluyum Big Grin
Ara
My_LiFe
Bursaspor'un hak ettiği bir başarıydı,

Beşiktaş maçı hariç..

Maçı hediye eden 'Beşiktaş Spor kuLubune' Sonsuz teşekkürLerimi sunuyorum..

özeLLikLe 'Ibrahim Toraman'a.

Her 2 goLde de büyük katkısı vardıSmile

Tabirimce, BursaToramanSpor 3 Beşiktaş 0

+

Maçdaki yanLış anons'a geLecek oLursak 2 dakika boyunca atakLarı kesen şahsa da Teşekkür ederim..

Rakibin gardı inmişken, Geri pasLarLa özeLLikLe son 2 dakika da voLkanın biLe Forvet'e gideceği o dakikaLarda duran topLar oLdu.. Ki Fenerbahçenin en büyük siLahı 'Duran topLar..

O yüzden de pek diyecek birşeyim yok.

Amma bana Sorarsanız hak etti BursaSpor..

Fenerbahçemizin futboLcuLarını da tebrik ederim.

adamLar goL atmak için eLinden geLeni yapdıLar.

beLki bu maç 10-0 bitebiLirdi ki, o derece goLLer kaçdı.

Bitirici vuruşu yapacak, o sorumLuLugu aLacak birisi yokdu..
Ara
riukeen
Valla trabzondan maçı satın alamadığınıza bakın siz Big Grin

Zamanında Beşiktaş bursasporu Kümeye düşürmüştü..

Beşiktaşa para vermişçesine şampiyonlar ligi finalinde oynuyormuş gibi oyunda bekleyemezsiniz beleşe.. XD
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atatürk feneri ziyaret falan etmedi, defterdeki imza sahte! Pessimist 9 556 04-12-2022, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Bursaspor ma?a haz?r! Ñ•qρα кJмя 1 450 04-02-2022, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: wildfang
  21 golün 19'unu yabancılar attı Psycho 6 605 11-08-2008, Saat: 03:35 AM
Son Yorum: FR€NzY
  Bursaspor 2-1 Galatasaray ~uqqaLa~ 4 438 10-08-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: σfflαчи
  FenerBahçe Ter attı :) ~uqqaLa~ 6 591 08-03-2008, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 11:28 AM