:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atatürk feneri ziyaret falan etmedi, defterdeki imza sahte!
Pessimist
F.Bahçeliler’in, ‘Bizi ziyaret etti’ dedikleri tarihte Ata, İstanbul’da değildi. İmzalı hatıra defterleri de sonradan düzenlenmiş olabilir. Aralık 1917 ile Ocak 1918 arasında Veliaht Vahideddin Efendi ile Almanya gezisine çıkan Mustafa Kemal, geziden dönüşünde karaciğer rahatzlığı dolayısıyla tedavi için Karlovy Vory’ye (Karlsbad) gidiyor. Ve Nisan ayından Temmuz ayına kadar burada tedavi görüyor. Peki 1918 Nisan’ından Temmuz’a değin yurt dışında olan Mustafa Kemal nasıl olup da 3 Mayıs tarihinde F.Bahçe’yi ziyaret etti? Umarız bu tarihi yalana artık inanmayacaksınız ve eziklerin pis emellerine Atatürk`ümüzü de alet etmelerine artık dur diyeceksiniz!
Ayrıca Rüştü Dağlaroğlu “Fenerbahçe tarihi” isimli kitabında demiş ki; “Ata dahil, kulübümüzü ziyaret edenlerin yazılarını taşıyan hatıra defteri yanarak kül olmuştur.”
Diyoruz ki, spor kulüpleri millete mal olmuş isimler üzerinden hamle yapıp rakiplerine el ense çekmeye kalkmasınlar. Ve Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim’ sözünü unutmasınlar.” Atam! Sen bizi fenerbahçeden dolayı affet!
ѕqρα кJмя
Kaynak? :yikildim:
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler..
Pessimist
kaynak:anti-febe sitelerinden biri
ѕqρα кJмя
:yikildim:

Anti sitelere bakarsaan ohooo Big GrinBig Grin

Herkes bi$eyLer saLLıo Wink
Ara
Pessimist
nerden biliyon yoksa sendemi sürekli sallıyon ole?
ѕqρα кJмя
Benimkiler kaynakLı niye saLLayım?
Ara
RaGNaR
arkadaslar ultraslan resmi sitesinde okumustum bunu Atatürke izmirde düzenlenmek istenen suikastın sorumluları arasında o dönemki fb baskanı da yer almaktadır ve de yargılanmıstır .
Atatürk'ün kulübüyüz diyerek sahte imzalarla ortada dolasmalarına da sasrmadım dogrusu
Ara
Pessimist
Benimkiler kaynakLı niye saLLayım?

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
lafa bak sanki bizimki uydurma

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  100 Yıllık Yüz Karası Atatürk istismarcıları Atatürk’ü unuttu! Pessimist 3 517 04-12-2022, Saat: 07:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu GS Camiası Nerden Çıkarıyor ATATÜRK'ün GS'li Olduğunu Anlamadım??? Ñ•qρα кJмя 5 515 04-12-2022, Saat: 05:58 AM
  Atatürk’ün kapattığı mason localarını fenerbahçe açtı! Pessimist 3 440 04-11-2022, Saat: 06:37 PM
  Atatürk’ü öldürmek isteyen fb başkanı! Pessimist 15 781 04-11-2022, Saat: 06:18 PM
  maçın yapılacağı atatürk stadı(yıkılacak) aKMeL 3 378 04-09-2022, Saat: 04:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:51 AM