:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ya sana geç kalırsam .. ?
acemhe
Çığlıklara hapsettiğim şarkılarım var benim.. Sessizliğin içinde ağır aksak yürüdüğüm yollarım var. Bir yerlerde takılıp düşsem devirgs.gif tekrar kalkabiliyorum ayağa.. Ama dizlerimde yaraların izleri kalıyorvirgs.gif silinmiyorlar.

Yarım kalmış hikayelerin tamamlanmamış cümlelerinde buluyorum kendimi.. Ne tamamlayabiliyorumvirgs.gif ne tamamlanabiliyorum.. Bir yanım hep eksikvirgs.gif hep kırık.. Dünyam bir bir yitirdi renklerini.. Ne deniz mavi eskisi gibivirgs.gif ne de gökyüzü.. Korkularım bırakmıyor peşimi.. Adımlarıma yapışmışçasına nereye gitsem benimle geliyorlar adeta.

Sesleri duymaktan yoksun kulaklarımvirgs.gif sözcükleri söylemekten korkan dudaklarım var. Zaman hiç bir şeye aldırmadan devam ediyor yoluna..
Bu sensizliğim mivirgs.gif yoksa yalnızlığım mı bilmiyorum.. Bir bilsen.. Seni her özlediğimde bir nokta bıraktım duvarlarıma.. Eğer bir gün gerçekten tutarsam ellerinivirgs.gif bakıp ta görürsem gözlerindeki o sevdalı halivirgs.gif o noktaları birleştirip sevdanın kalemiylevirgs.gif mutluluğun resmini çizeceğim dünyaya..

İşte o gün yine masmavivirgs.gif berrak bir güne uyanacak deniz.. Bulanıklığını benden uzağa atacak.. Bütün gecelerim sabaha varacak.. Ve bir daha hiç gece olmayacak...

Sensiz geçen günlerimin hesabını yarınlardan soracağım.. Sevinçlere boğulacak içimdeki çocuk.. Yeniden seveceğim yağmurları.. Hiç söylenmemişvirgs.gif hiç dillenmemiş kelimeler fısıldayacak rüzgar. Hiç kimseler bilmeyecekvirgs.gif duymayacakvirgs.gif anlamayacak..

Korkuyorum işte.. Korkularımı büyütüyor zaman gitgide.. Ne olur izin verme korkmamavirgs.gif kendimden kaçmama..

* Ya ben gecikiyorum zamanavirgs.gif ya da geç kaldıklarım erken çıkıyor karşıma...*
Geç kalmama izin verme sanavirgs.gif geç kaldıklarımınsa önünde bırakma...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 413 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 469 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 346 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:23 PM