:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En G?zel Nokta
kayıp_gölgeler
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ??TE B?R C?MLEY? DAHA KAPMI?LAR. SANIRIM YAZI DA ?? VAR. BEN TE?EKK?R EDER?M......

sende ?ok g?zel yaz?yorsun ya napal?m yaz? b?t?n?yle g?zel, tamam? g?zel olmasa, zaten aradaki "kapt???m?z"Big Grin c?mlelerin de bir anlam? olmaz.:p
Ara
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arad?m, arad?m bir cumle kapmak i?inSmile
Bulamad?mSmile
D???nd?m...
Ve Buldum
Ben bir noktay?m...Smile
.................................
Te?ek?rler arkada??m buda di?erleri gibi super..Smile (k?zma heSmile)
?imdi zaman?m yok fazla ama geri geldi?imde hepsine te?ek?r edece?im ...Smile
HEPS?NE TE?EKK?R ETM?? KABUL ETT?M. YANLIZ YANLI?LIK OLMASIN HEPS?NE TE?EKK?R BEKL?YOR DE??L?M. YA DA HERHANG? B?R?NE. SEN DE NOKTAYI BUKDUN DEMEK. TAM AL SEN?N OLSUN HEPS? BEN YERLER?NE V?RG?L KOYARIM.: ).......
MasaL_perisi
Napalım artık virgülerle idare ederizSmile
Teşekürler arkadaşım...Bak hemde üç noktayım...Smile
Şaka tabiki beklemediğine biliyorum ama güzel ve yemek verilen özellikle copy olmayan yazılara teşekür etmek benim için önemli...Ve herkese teşekür etmek adedimdirSmile
Ay yine çok konuştum galibaSmile
Ara
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende ?ok g?zel yaz?yorsun ya napal?m yaz? b?t?n?yle g?zel, tamam? g?zel olmasa, zaten aradaki "kapt???m?z"Big Grin c?mlelerin de bir anlam? olmaz.:p
YAZMAYA ?ALI?IYORUM ??TE. ?K? YAYINEV?NDEN TALEP VAR BEN?M ???N YAZ D?YE DE?ERLEND?RECEM : ) KAPTI?INIZ C?MLELER OLMASA YAZIDA G?ZEL OLMAZ HAKLISIN. KAPTI?INIZ C?MLE S?Z?N OLSUN. NE PAYLA?IMCIYIM DEM? AMA? : ) ...........
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Napal?m art?k virg?lerle idare ederizSmile
Te?ek?rler arkada??m...Bak hemde ?? noktay?m...Smile
?aka tabiki beklemedi?ine biliyorum ama g?zel ve yemek verilen ?zellikle copy olmayan yaz?lara te?ek?r etmek benim i?in ?nemli...Ve herkese te?ek?r etmek adedimdirSmile
Ay yine ?ok konu?tum galibaSmile
OLMAZSA NOKTALI V?RG?L YAPARIZ B?ZDE. BU DA ?AKA TAB?K?.AYRICA NERDE VER?YORLAR G?ZEL VE YEMEK HABER VER : ) YANLI? YAZIMINLA ?Y? B?R ?AKA DAHA.......
MasaL_perisi
Bak ne güzel...şaka için kulanılan yanlış bir yazılım dahaSmile
Allahtan ki türkçem bozuk yoksa şaka yapacak bir şey bulamazdıkSmile
Hakkım var ama yanlış yapmayaSmile
Peri olduğum için buralı değilim doğal olarakSmile
Ara
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak ne g?zel...?aka i?in kulan?lan yanl?? bir yaz?l?m dahaSmile
Allahtan ki t?rk?em bozuk yoksa ?aka yapacak bir ?ey bulamazd?kSmile
Hakk?m var ama yanl?? yapmayaSmile
Peri oldu?um i?in bural? de?ilim do?al olarakSmile
BAK Y?NE K?T? B?R NOKTA YAKALADIM. YAN? SEN?N PER? OLARAK HATA YAPMAYA HAKKIN VAR B?Z?M YOK. : ) T?RK?EN BOZUK DE??L BUNU DA NERDEN ?IKARDIN. SEN?N YAZI?IN BOZUK. SU? KLAVYEDE SEN DE DE??L. AMA PER? KLAVYES?DE ?YLE OLUR HERHALDE : ) .........
MasaL_perisi
Evet haklısın herşeyi bu klavye yapıyor...SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dikkat!!! can al?c? nokta bu......... bilgeis 3 371 04-05-2022, Saat: 02:04 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:21 PM