:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En G?zel Nokta
isyanbitmez
..................
Tam1_MaynaK
SENİ DÜŞÜNECEK OLAN BIRAKIP GİTMEZDİ.
doğru wallah eline sağlık arkaaşım :o
Ara
isyanbitmez
Tam1_MaynaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN? D???NECEK OLAN BIRAKIP G?TMEZD?.
do?ru wallah eline sa?l?k arkaa??m :o
SEN?N DE EL?NE SA?LIK ARKADA?IM. BU C?MLE M? YAKALADI SEN??.........
carmen
ŞİMDİ KORKUYORUM DÜNYADA BÖYLEYSE SENSİZLİK. NASIL OLACAK AHİRET.
ben de bu cümleyi çok beğendim
paylaşım için teşekkürlerSmile
Ara
isyanbitmez
carmen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??MD? KORKUYORUM D?NYADA B?YLEYSE SENS?ZL?K. NASIL OLACAK AH?RET.
ben de bu c?mleyi ?ok be?endim
payla??m i?in te?ekk?rlerSmile
SEN BU YAZIYI OKURKEN BEN ?OKTAN ... ?AKA ?AKA. ?NCEL?KLE ?UNU BEL?RTMEK ?STER?M A?TI?IM HER KONUDA YORUM YAPAB?L?RS?N. ?Y? VEYA K?T? DEM?YORUM. ??NK? ?YLE B?R ?EY OLDU?UNA ?NANMIYORUM. AYRICA BU T?P B?R YASAKLAMAYI NE SANA NE BA?KASINA LAYIK G?RMEM. BU KONUDAN BA?IMSIZ OLARAK SEN? TEBR?K VE TAKD?R ED?YORUM. ??NK?S? DAHA ?NCE YA?ANILANLAR YORUMLARI ETK?LEYEB?L?YOR. BUNU YAZIMA YAPTI?IN YORUMA YANSITMAD?IN VE YAZIMA DE?ER G?STERD???N ???N BEN TE?EKK?R EDER?M.
YAZIYLA ?LG?L? OLARAKTA HERKES B?R C?MLEY? BE?EN?YOR. BEN DE ??YLE D???N?YORUM YAZI B?R B?T?N OLARAK G?ZEL DE??L M? ACABA. E?ER HERKES B?R C?MLEY? BE?EN?R DE BE?EN?LMEYEN C?MLE KALMAZSA O ZAMAN EVET YAZI G?ZEL D?YECE??M. YOKSA ?K? ?Y? TEMEL ?ST?NE KURULMU? B?R GECEKONDU OLARAK KALACAK. ?LK BA?TA YAPTI?IM ?AKA ???N KUSURA BAKMA ???MDEN GELD?. AMACIM GE?M??? BURAYA TA?IMAK VE DEVAM ETT?RMEK DE??L. BEN?M ???N HER ?NSAN ?ZELD?R. AYRICA RESM?N? KALDIRMANA ?Z?LD???M? BEL?RTMEK ?STER?M. UMARIM NEDEN BEN DE??L?MD?R. L?TFEN B?R CEVAP YAZ.........
caroline
bırak o konu orda kalsın olur mu? artık o konu hakkında bişey yazmayalım kapansın artık....
yazına gelince... yazı bütün olarak güsel olmasa bi yorum yapmazdım zaten ben sadece beni en etkileyen senin deyiminle yakalayan cümleyi yazdım beni vuran cümle buydu yaniSmile
Ara
kayıp_gölgeler
ANNEM DEMİŞTİ DİNLEMEDİM. TUTTUM GÜLÜ KANADI ELİM.

çok güzel teşekkürler...Smile
Ara
isyanbitmez
BIRAKTIM TAMAM.
YAZIYA YAPTI?IN YORUM ???N TEKRAR TE?EKK?RLER. AMA Y?NE ?Z?C? DURUM VAR BEN?M ???N. DEMEK K? D??ER YAZILARIM B?R B?T?N OLARAK G?ZEL DE??L K? ONLARA YORUM YAPMAMI?SIN. BELK? DE G?RMEM??S?ND?R. YAPMASAN DA OLUR. TEKRAR TE?EKK?RLER..........
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ANNEM DEM??T? D?NLEMED?M. TUTTUM G?L? KANADI EL?M.

?ok g?zel te?ekk?rler...Smile
??TE B?R C?MLEY? DAHA KAPMI?LAR. SANIRIM YAZI DA ?? VAR. BEN TE?EKK?R EDER?M......
MasaL_perisi
Aradım, aradım bir cumle kapmak içinSmile
BulamadımSmile
Düşündüm...
Ve Buldum
Ben bir noktayım...Smile
.................................
Teşekürler arkadaşım buda diğerleri gibi super..Smile (kızma heSmile)
Şimdi zamanım yok fazla ama geri geldiğimde hepsine teşekür edeceğim ...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dikkat!!! can al?c? nokta bu......... bilgeis 3 371 04-05-2022, Saat: 02:04 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:31 PM