:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YokluGun..
Hasretiim
Ardından günleri saymaz oldum sevdiğimvirgs.gifsen gittiğinden beri zaman durdu bilemezsin.
Yokluğunun acısı doldurmuşken yüreğimivirgs.gif hayalin gitmezken gözlerimin önünden ve beynim izin vermezken anıların gitmesine saatim durdu aniden...
Sensizlik vakti gelip çattığında akrep durdu yelkovan anlamdıramadı olanları bir anda...

Koca bir dünyada bir ben kalmıştım hareketsizvirgs.gif herkes devam ederken yaşamaya virgs.gifbir benim bedenim ruhsuzluğunun acısını yaşıyordu gidişinin ardından.

Neden gittinli sorular dolduruyordu çevremi ve ben kulaklarımı tıkıyorvirgs.gif gözlerimi kapatıyordum cevaplarını bir türlü bulamadığım sorulara...

Yapamadıkvirgs.gifolmadıvirgs.gifdenedik işte sözleri avutmaya çabalıyordu gönlümü ama gönlüm aldırmıyordu.

Seviyorsan olmayacağını bilsen de tekrar tekrar yaşayacaksın diyordu bana.
Olmayacağını bilsen de virgs.gifadın gibi emin olsan da yeniden deneyeceksinvirgs.gifvazgeçmeyeceksin...
Ben hala olamazdı demeye devam ediyordum gözlerimde ki yaşlarla; istiyordum ki sussun artıkvirgs.gifacılara dayanamıyordumvirgs.gif her gece karşıma çıkan sorulardan bunalıyordum bir yandan da gönlüm konuşuyordu işte...

Gönlüm takmıştı bir kere yapamadık sözüne;
İnadına denersinvirgs.gifinadına devam edersin virgs.gifeğer seviyorsan yapamadıklar değildir kaçış yolu diyordu.

Ve ne kadar haklı olduğunu da biliyordu..
Ben de biliyordum ama elden bir şey gelmiyorduvirgs.gifsusmak ve kabul etmek dışında.

En azından diyordum yaşadıklarımızı düşünüpvirgs.gifsevdi beni biliyorum virgs.gifçok sevdi....” sözleri dolaşıyordu odamın duvarlarını.

Böyle düşününce mutlu oluyordum..anlık mutluluklar yaşatıyordum yüreğime ve gene anlık acılar..
Ama bir anda vuran ve yıkan acılar...

Bazı zamanlar ya gelirseler doldururken içimi gene o anlık mutlulukların gebe olduğu; bazen ise kandırma kendini sözüyle silkeleniyordum gecenin üçü mü yoksa dördü mü bilmediğim saatlerde.
“Kandırma kendini diye bağırıyordum aynanın karşısında kendime.

Sevmedi iştevirgs.gif hiç sevmedivirgs.gif hiç sevmeyecek..
Yeter avutma kendini...
Avutarak geçmez zamanvirgs.gifdurdurmayı da bırak onuvirgs.gifakrebin önüne koyduğun elini çek yelkovan sırada bekler ilerlemek ister..
Sen durduramazsın hiçbir şeyi anla ve toparla... “
“Ama....”
“Aması yok sadece onda mı suç virgs.gif evet gitti belki ama sende bir kez söylemedin onu sevdiğini..

Şimdi neyin pişmanlığını yaşar yüreğinvirgs.gif neden avutur kendini..”

“Söylemedimvirgs.gifhaklısınvirgs.gifsöyleyemedim...

Korkuyordum çünküvirgs.gif uzun zamandır söylememiştim sevgimi kimseye...
Gitmesinden korktum..
Ona sevdiğimi söyler söylemez beni bırakmasından..

Hareketlerimle anlatmam yeter sanıyordumvirgs.gif yetmediğini geç anladım..

Nerden bilebilirdim beni anlamadığınıvirgs.gif gözlerimden akan sevda deryasını fark etmeyeceğini nerden bilebilirdim?”

“O zaman hiç avutma kendinivirgs.gifsen veriyorsun işte içindeki soruların cevaplarını..

O anlamadı sen yeterince söyleyemedin ve bitti...”

“Öyle deme banavirgs.gifher cevapladığım soruyla yanar bedenim..

Gözlerinin içine bakamayışımın acısını bir ben bilirim.
Yada acaba sevdi mi sorularının sapladığı o bıçağın kanı hala üzerinde dururken virgs.gifo bıçağı neden sakladığını ellerimin.
Sorular sormak istemiyorum benvirgs.gifartık zaman da önemli değil..
Sadece bu acı dinsin istiyorum virgs.gif böyle olmamalıydı demek değilvirgs.gifyapamadık hiç değil..”.
“O zaman sorma virgs.gifçek elini akrebin önünden akıp gitsin zaman..”
O zaman bitecek mi?”
Bitecek...”
Yalancıvirgs.gifbitmeyecek sadece beden alışacak yokluğa...

Çekmek istemiyorum elimivirgs.gifbiraz daha beklemeli akrepvirgs.gifbiraz daha ....”
“Biraz daha....Biraz daha....Biraz daha....
Ve biraz daha da BİTTİ...
SON....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yokluğun ÇiLeK 5 457 04-14-2022, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: wildfang
  yoklugun.. SessizRüzgar 4 505 04-12-2022, Saat: 07:44 PM
  Yoklugun Son Demindeyim Stinq 2 428 04-04-2022, Saat: 07:31 AM
  Yokluğun Varlığı Olan Sessizliğim; Sus Biraz! YasSmin 0 486 06-13-2011, Saat: 01:06 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yokluğun üşütüyor beni MaSaL 4 734 04-13-2011, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: cyrano

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:53 AM