:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yokluğun üşütüyor beni
MaSaL
Düğümlendim...
Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimlesmiliv.gif yeni düğümler oluşuyor adetasmiliv.gif hiç çözülmeyecekmişçesine..
Bu kez her şey daha zor...
Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana..
Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum...
Bir daha düşersemsmiliv.gif kalkamayacağım ayağasmiliv.gif hissediyorum. Belki uzatacaksın elini amasmiliv.gif bu kez ben tutamayacağımsmiliv.gif biliyorum...
Gözümün bebeğindesmiliv.gif yüreğimin en saklı yerindesin sen. Kimselere göstermiyorum senismiliv.gif hatta bazen kendimden bile gizliyorum.
Varsın aklım sensiz bilsin yüreğimi...
Yokluğun içimi acıtıyor. Buna rağmen kal istiyorumsmiliv.gif içimde bir yerlerde.
Sanki seni çıkarıp atarsamsmiliv.gif tamamen kaybolacakmış gibi geliyor sana dair ne varsa.
Sana ait olan izler silinip yok olacakmış gibismiliv.gif senli kelimeler yazamayacakmış gibi kalemim bir daha..
Her tutunmaya kalktığımda sanasmiliv.gif dipsiz kuyulara çekiliyor ruhum. Çıkmaya çabalarken gücüm tükeniyor gitgide. Bir gün temelli biteceksmiliv.gif fark ediyorum..
Tüm şarkılarımsmiliv.gif tutsak olup sensizliğesmiliv.gif çığlığa dönüşüyorlar içimde. Yüreğimle bağırıyorumsmiliv.gif sen duymuyorsunsmiliv.gif sen bilmiyorsun..
Bir zamanlar gecelerimi aydınlatan gözlerinsmiliv.gif şimdi karanlığa çağırıyorlar beni. Kapatıp gözlerimismiliv.gif düşlerimde buluyorum seni. Açtığımda yine gidiyorsun. Ve ben yine karanlıklara uyanıyorum.
Üşüyorum...
Beni üşüten ne ayazları kışınsmiliv.gif ne de yalnızlığım. Yokluğun üşütüyor benismiliv.gif bir yandan yakarken yüreğimi..
Göremezsem gözlerinismiliv.gif hiç aydınlanmayacak günlerim..
Tutamazsam ellerinismiliv.gif hiç ısınmayacak yüreğim.
sıla
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bir zamanlar gecelerimi aydınlatan gözlerinsmiliv.gif şimdi karanlığa çağırıyorlar beni. Kapatıp gözlerimismiliv.gif düşlerimde buluyorum seni. Açtığımda yine gidiyorsun. Ve ben yine karanlıklara uyanıyorum.
Üşüyorum...

Gecemin en karanlık yerinde hayalin karşımda.. Gideceksin diye aydınlıktan korkuyorum...
Sıla
Ara
YasSmin
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni üşüten ne ayazları kışınsmiliv.gif ne de yalnızlığım. Yokluğun üşütüyor benismiliv.gif bir yandan yakarken yüreğimi..
Göremezsem gözlerinismiliv.gif hiç aydınlanmayacak günlerim..
Tutamazsam ellerinismiliv.gif hiç ısınmayacak yüreğim.

Varlığının sıcaklığında yanmak varken yokluğunun soğukluğunda üşütüyorsun beni. Gel sevgili, her nerde her kimle her ne haldeysen çık gel ısıt yüreğimi....

Çok güzelll olmuş yüreğin dert görmesin...
Ara
history
Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana..
Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum...

Aynen böyle ,offf, teşekkürler..
Ara
cyrano
Yokluğun içimi acıtıyor. Buna rağmen kal istiyorum içimde bir yerlerde.

emeğine sağlık..
güzelmiş..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yokluğun ÇiLeK 5 457 04-14-2022, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: wildfang
  yoklugun.. SessizRüzgar 4 505 04-12-2022, Saat: 07:44 PM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,549 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 603 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 772 04-09-2022, Saat: 02:02 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:33 PM