:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerasyon+mhk...yorum Sİzİn
CReATuRE
YORUMSUZ...

[YT]9xkcCwR9KSE[/YT]
riukeen
gs fb maçındaki ofsayt deil adam üstünden atlamış Big Grin
Ara
CReATuRE
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gs fb maçındaki ofsayt deil adam üstünden atlamış Big Grin

O şekilde önde olması ve topa müdahele etmese bile rakibi yanılttığı ve hareket halinde olduğu için o pozisyon ofsayt'tır WinkWinkWinkkurallara bi bak istersen musti,hangi durumlarda ofsayt bayrağı kalkar...
riukeen
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O şekilde önde olması ve topa müdahele etmese bile rakibi yanılttığı ve hareket halinde olduğu için o pozisyon ofsayt'tır WinkWinkWinkkurallara bi bak istersen musti,hangi durumlarda ofsayt bayrağı kalkar...

eskiden topa hareketlendiğinde direk ofsayt çalınırdı da yeni kuralda topu dokunması gerekiyor diye biliyorum.
Ara
CReATuRE
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eskiden topa hareketlendiğinde direk ofsayt çalınırdı da yeni kuralda topu dokunması gerekiyor diye biliyorum.

Pasif ofsayt nedir önce bunu açıklayayım ; İnternational board tarafından pasif ofsayt son olarak şu şekilde tanımlandı ve yürülüktedir...Bir futbolcu ofsaytta bulunduğu halde,oyuna ve rakibe müdahalede bulunmuyorsa,kendisine ve takım arkadaşına avantaj sağlamıyorsa,ofsayt geçersizdir...

Şimdi burdan yola çıakrak Söylediğin GALATASARAY & FENERBAHÇE maçındaki pozisyonu bir daha değerlendirimisin musti Wink ve ona görede yorumunu buraya yazarsan bende okumuş olurum...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Lütfen Izleyin Sizin Gibi Dostlara Teşekkür Ettiğim Için Hazirladim *Asİ-yÜrEk* 0 418 02-22-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Sizin icin kucuk bi video yaptim riukeen 6 544 12-24-2007, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: aLy™
  grup yorum - bir görüş kabininde - afrika(biraz duyarlı olup izler misiniz) djseninim 0 538 11-21-2007, Saat: 01:23 PM
Son Yorum: djseninim
  fenerin r.carlosu ve cimbomun hagi'si...yorum sizin CReATuRE 31 1,003 06-10-2007, Saat: 10:34 PM
Son Yorum: monita
  __Ölüme 5 kala__(mutlaka izleyin süper bir yorum) cady_funda 0 373 05-17-2007, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: cady_funda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 09:20 AM