:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fenerin r.carlosu ve cimbomun hagi'si...yorum sizin
CReATuRE
[YT]pK7Jdj6geu8[/YT]

Fenerbahçenin dünyaca ünlü yıldızı roberto carlos'un cimbom'un efsane yıldızı hagi tarafından rezil edilişi...
cady_funda
heheh aslanım cimbom heyt bee hagime bak senn carlosu nasıl bozduu Smile çok güzel bi paylaşımdı canım emeğine sağlık tşkler
Ara
Rüya Güzeli
ama carlos o zaman fener de deqildi ki Big Grin ama hagi ye söz yok güsel çalımlar atmış Big Grin
Ara
Qetesh
tşkler........
Ara
ѕqρα кJмя
KıskanmaLar $mdiden ba$Ladı :yikildim:

Dünya'da mevkisinin en iyi adımı Carlos Wink

Bi çalım yemeyle noLcak?

OyuncuLar hiç çaLım yiyemez mi Tongue

Geçin derim bunları..
Ara
CReATuRE
kıskanma neden olsunki Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin burda bu konuyu tartışma olsun diye açmadım arkadaşlar...tartışma ortamı yaratmayalım lütfen...

haklısın sgpa böyle bir çalımla ne olcakki...devamı gelir bu sene Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
:yikildim:

kimden Carusca'dan mı :d:ADBig GrinBig Grin:Big Grin

kop Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
bencede kop lincoln den Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
Abraham LincoLn?

:yikildim:

hani $u size uzun süredr geLmeyen paraLarn üstündeki adam Big GrinBig GrinDd
Ara
CReATuRE
mert kardeşim ben seninle burda fb gs tatışmasına girmeyeceğim , kişi olarak kendime yakışanı yapacagım ve bu konu hakkında yorum yapmayacağım kardeş...sen laf atmalarına devam et...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerasyon+mhk...yorum Sİzİn CReATuRE 4 257 05-05-2010, Saat: 02:06 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Arkadaşlar Lütfen Izleyin Sizin Gibi Dostlara Teşekkür Ettiğim Için Hazirladim *Asİ-yÜrEk* 0 419 02-22-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Sizin icin kucuk bi video yaptim riukeen 6 545 12-24-2007, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: aLy™
  grup yorum - bir görüş kabininde - afrika(biraz duyarlı olup izler misiniz) djseninim 0 539 11-21-2007, Saat: 01:23 PM
Son Yorum: djseninim
  __Ölüme 5 kala__(mutlaka izleyin süper bir yorum) cady_funda 0 373 05-17-2007, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: cady_funda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:02 AM