:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüяєğiм BiLir..
acemhe
Henüz gelmedin.

Ne yol biliyorsun ne de iz. Ajandanda işaretli tarihler arasında yerimsmiliv.gif telefon rehberinde önceliğim yok hala.

Zamanım ve kimliğim belirsiz.

Sen kendi yaşam öykünde sana biçilmiş rolünü oynamaya devam ediyorsun her zamanki gibi. Aynı yoldan işe gidip geliyorsun hergünsmiliv.gif alışveriş yaptığın mağazasmiliv.gif mahalle bakkalınsmiliv.gif faturalarını yatırdığın bankasmiliv.gif haftasonu takıldığın alemci tayfansmiliv.gif haftada bir yaptığın aile ziyaretlerin aynı.

Arada bir gözlerini tüm bu dış dünyadan alıp içine çevirdiğindesmiliv.gif dalıp gittiğinde sessizsmiliv.gif birşey olacağına dair tuhaf bir ürperti duyuyorsun. Bilinmezliğin çekici ama bir o kadar da ürkütücü yanı içini yakıyor.

Silkiniyorsun hemen bu tuhaf duygudan kurtulmak için. Bir yolculuğun başında olduğunu biliyorsun. Ama yerin henüz ayrılmamış. Kalkış saati belirsiz.

Adım adım yaklaşıyorsunsmiliv.gif kıyılarında dolaşıyorsunsmiliv.gif diğer yanı olacağın yaşamınsmiliv.gif ortağı olacağın düşlerin...

Henüz gelmedin.

Meraklanmasmiliv.gif bir kulağım kapıda bekliyor değilim zaten. Acelesi yok.

Senin buldum sanarak yaşadığın hayalkırıklıklarınsmiliv.gif benim beklerken büyüttüğüm sancılar geçmedi daha. Yenidir. Ve olmadığı kadar derin. Bırak iyileşsin önce yüreklerimizsmiliv.gif sızısı dinsin acıyan yanlarımızınsmiliv.gif tedavi edelim kendimizi önce.

Eksik yanlarımızı tamamlayalımsmiliv.gif fazlalıklarımızı törpüleyelim. Bizden önceki öyküleri bitirelim mesela. Son noktaları koyalım. Aramızda yeri olmasın yarım kalmış cümlelerinsmiliv.gif tamamlanmamış hayatlarınsmiliv.gif cevapsız soru işaretlerinin.

Başka öykülerden alıntılar yapmayalımsmiliv.gif başkalarının kelimelerini sarfetmeyelim birbirimize. Sadece bizim öykümüz olsunsmiliv.gif şu anda kağıda dökülen. Tek kahramanları senle ben olsun. “Biz” olalım...

Hazır olalım hem hayatasmiliv.gif hem de birbirimize. Güzel bir bahar günündesmiliv.gif aynı kaldırımdan geçerken yanyana meselasmiliv.gif birbirimizi es geçmeyelim. Kaçırmayalım gözlerimizi. Başlamadan bitirmeyelim yaşanacakları.. Bizimki birbirimizi bulamadığımızsmiliv.gif bulunca da birbirimizi vakitsizce harcadığımız kısacık bir aşk öyküsü olmasın.

Henüz gelmedin.

Geldiğinde ıslık çalmana gerek yok. Ya da kapıya şifreli vurmana. Sen vakti geldiğindesmiliv.gif sessizce karşıma çık yeter.

Yüreğim bilir...
Ara
history
ask10.jpg
Ara
acemhe
Smile bu da dostça mı Smile
Ara
history
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile bu da dostça mı Smile

tükendim ,bittim...İstanbul yeminimi bozucam artık...
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tükendim ,bittim...İstanbul yeminimi bozucam artık...

İstanbul'un ne suçu var ki? Pire için yorgan yakmak bu mudur ? Smile
Ara
history
Sana anlatmıştım,benim için hiç kolay değil...Birde anlatamadıklarımı bilsen.....
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana anlatmıştım,benim için hiç kolay değil...Birde anlatamadıklarımı bilsen.....

o zaman anlat da bileyim Sad
ben zaman yazabilirim ama sen yazma Big Grin
Ara
history
bir anlayabilsen....
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir anlayabilsen....

ya o zaman anlat diyorum Sad daha ne diyeyim ki Sad sen anlatmazsan ben senin ne yaşadığını ya da yaşamak istemediğini nerden bileceğim? yani neden bu kadar gizemlisin ki bi çıksan da anlatsan... çok şey mi istiyorum ben?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kim Bilir Hangi Yüreğin Mutluluğu Olacak Adın ... MeLeksi 3 583 05-17-2011, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: history
  Ihanetin acısını yaşayan bilir Hasretiim 4 516 02-08-2011, Saat: 06:07 PM
  Her şey Nedir bilir misin sen sıla 4 522 12-06-2010, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: acemhe
  Tensiz sevişmeleri bilir misin birtanem Hasretiim 1 692 11-11-2010, Saat: 02:07 AM
  Kİm bİlİr!!! irem_vbulletin3_import6802 0 264 06-29-2010, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: irem_vbulletin3_import6802

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 09:46 PM