:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tensiz sevişmeleri bilir misin birtanem
Hasretiim
Emanet sevinçlerini sarıp sarmalayıp koyuldun yola... Sımsıkı sarıldığım umutları da sığdırdın kucağına...Yolun açık olsun dünüme mührünüvirgul.gif bugünüme hüznüvirgul.gif geleceğe gönlünü katan adam...

Kırık dökük sesini toparla artık. Göz yaşların yüreğime damlıyor. Dağlanıyorum acınla... Hep gülüşler asılıydı doyamadığım yüzünde. Lütfen izin vervirgul.gif anılarıma saklayacağımvirgul.gif hatta baş köşesine oturtacağım bu günden kalan gülüşün olsun. Yakışmıyor sana hüzün...

Toparlan artık kış günlerimin kardeleni... Bizimki bile bile ladesti. Unuttun muvirgul.gif ay ışığının denizleri yıkadığı gecelerde söyledik biz
aşka şarkı sözleri sözlerilarımızı....Aldırmadı mı? Yapma birtanemvirgul.gif o bize aldırmasaydı şimdi elimizde ne kalacaktı. Bak sımsıkı sarıldığımız yaşanmışlığımız var. Eksik mi diyorsunvirgul.gif yarım diye mi söyleniyorsun? Belki de böyle olduğu için hep vazgeçilmez olacak aşk adına yaşadıklarımız... Hem belki kavuşmalar öldürürdü narin aşk güvercinini. Bırak özgürce kanatlansınvirgul.gif mavinin en koyu tonlarında pembe umutlarına kanat çırpsın... Sen yarımsınvirgul.gif ben yarımımvirgul.gif aşk yarım kalmış çok mu?

Tensiz sevişmeleri bilir misin birtanem? Yüreklerin sevişmesi tenden daha tutkuludur. Hatırlavirgul.gif dokunmadığımız bedenlerimizin yaktığı ateşleri... Hatırla o ateşlerle kavrulan gecelerimizi...O tensiz sevişmeler değil miydi şehvet giyinmiş
aşka hazırlayan bizi? Korkma bensizlikten canımın yongası. Sensiz de sevişirim ben seninle... Gözlerinden içtiğim adı olmayan kelimeler kazılı benliğimde...Büyütürüm bir bebeği büyütür gibi özenle. Sevişirim sensizvirgul.gif senli kelimelerimvirgul.gif senli gecelerimle...

Ah be hayatımın anlamı adam... Dilim dönmüyor yokluğuna dair hislerime... Kelimeler nasıl da yetersiz...Aradım taradımvirgul.gif tüm sözlüklere baktım. Sensizliği anlatan o keskin kelimeyi bulamamışlar
aşkım. Onu hissedebilen bir tek benim. Ne yazık ki ben de o kelimeyi bulmakta işte böylesine yeteneksizim... Çaresizim harflerin ses vermediği duygulara karşı...

Sadece izdüşümlerini anlatabilirim sensizliğin. Sanki bir kerpetenle tırnaklarımı teker teker söküyorlar seni silebilmek adına geleceğimden. Ama onlar bilemezler ki geçmişime diktiğin yüzyıllık çınar ağaçlarını. Tıpkı o ağaçlar gibi büyüyeceksin geleceğimde... Varsın olmasın elin elimdevirgul.gif varsın değmesin gözün gözüme. Sen kazılısın bende...

Bir kendine geliş borçlu bu gün bana. Bilmem ki tek bir kadeh şarap içmeden yaşadığım bu sarhoşluktan ayılır mı bu kadın? Ki ben şişelerce şarabın sarhoş edemediği ne geceler eklemişim yaşanmışlık haneme. Kim yükledi bedenime içinde alkol olmayan sarhoşlukların serseriliğini... Naralar atmak istiyorumvirgul.gif “hey insanlar silkinin yüreğimin yarısı kopuyor bendenvirgul.gif bana ne sizin saçma sapan sevinçlerinizdenvirgul.gif bana ne sizi boş yere üzen kederlerden” diye haykırmak istiyorum. Çıkmıyor sesimvirgul.gif tıpkı kabuslardaki sessizlik gibi bir şey bu yaşadığım. Sessizvirgul.gif sadece kendi duyduğum çığlıklar atıyorum...

Ama bak yine ıslak yüreğim. Haklısın erkeğim. Sana nasıl ağlama diyebilirim. Ben karşında birbiri ardına dizerken göz yaşlarımıvirgul.gif nasıl saklarsın sen umutsuzluklarını... Bilirim kıyamazsın. Kıyamadığımız nelerden vazgeçtik bu güne kadar bir düşünsene. Kaç vazgeçiş yükledik geçmişimize.

Ağla
aşkımıza vedalar yazgılı adamım... Ağla. Ağla ki ben de kırayım zincirlerimi. Gün bugündür. Vedamıza hediye edelim göz yaşlarımızı. Denedimvirgul.gif olmadı. Güçlü kadın elbisesi bedenime uymadı. Ki ne zor zamanları atlatmıştım ben bu elbiseyle. Bu ayrılığa o bile dayanmadı... Yazgının çizgisine uzat adımlarını. Adamımvirgul.gif zaman ayrılık zamanı...

Ara
history
Hatırlavirgul.gif dokunmadığımız bedenlerimizin yaktığı ateşleri... Hatırla o ateşlerle kavrulan gecelerimizi...O tensiz sevişmeler değil miydi şehvet giyinmiş aşka hazırlayan bizi? Korkma bensizlikten canımın yongası. Sensiz de sevişirim ben seninle... Gözlerinden içtiğim adı olmayan kelimeler kazılı benliğimde...Büyütürüm bir bebeği büyütür gibi özenle. Sevişirim sensizvirgul.gif senli kelimelerimvirgul.gif senli gecelerimle...
Müthiş ya bayıldım,teşekkürler arkadaşım...:oyoy:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yalnızlık birtanem berensu 2 350 04-13-2022, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmez Misin? eRCi 17 877 04-13-2022, Saat: 12:09 PM
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 347 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
  Benden Hiç Gitmeyebilir Misin? ÇiLeK 3 367 04-11-2022, Saat: 12:14 PM