:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana ne sözler birikti bir bilsen.
acemhe
Sana ne sözler biriktismiliv.gif bir bilsen.

Şarap tadındaki kokunla sevdalı tenime doğuyor önce güneş, sabahın ilk ışığını gören gözlerime doluyorsun sonra... Kalkıp aynadaki yüzüme bakıyorum, sen varsın, anla. Sana bakıyorum, gözlerimin içindeki kendime. Nedeni yok, nedensiz buluyorsun yolunu, biliyorsun çünkü; sana ait kaldığımı.

Sana ne sözler biriktismiliv.gif bilsen...
Gülümsüyorum sokakta insanlara. Sabah değil aslındasmiliv.gif ben öyle görüyorum. Gözlerinin içindeki sevda nefesi geliyor peşimdensmiliv.gif bekliyorumsmiliv.gif anla. Martılar düşüyor yine bir birsmiliv.gif ama gülümseyerek ve gagalarında avuçlarıma bıraktıkları sana ait kırıntılarla...
sana ne sözler biriktismiliv.gif bir bilsen... Önce içli bir özleyiş sarıyor benismiliv.gif sonra ayrılığının sesi. Peşi sıra vuruyor ellerimi sustukça sen; biriktiriyorum ben de istemeden...
Seni seviyorumsmiliv.gif ben sana sevdalı melek; sözlerimi biriktirirkensmiliv.gif gözlerinde kalacağım için gözbebeklerime dolduruyorum hayatı...
Anlasmiliv.gif ben seni anlatamazken; yüreğimin sesini bekliyorum...
İnansmiliv.gif seni sevmelere doyamıyorum....
...

İçimden tuhaf şeyler geçiyor. Sanki içimde ağlıyorsun. Yokluğu sırtından vuran garip bir ağlayış bu. Bırakıp gittiğini düşünürken bile gidemediğini gördüğün için ağladığını söylüyor gözlerinsmiliv.gif sağ yanına topladığın saçların karanlığın ıslak tekerlemesine karşı çıkmış; bana gülümsüyor... Gör hadi...
Aslında gelmen için sebepler vardı ellerindesmiliv.gif gelebilmen için... sevdalı bir tenin kokusu vardı hala içindesmiliv.gif belki de sen bu yüzden ağlıyordun...
Bildin işte; yalnızlığın ağrısız bir ölüm akıp dudaklarımdaki dört mevsim değil artık bendeki; sensin. Aradığımsmiliv.gif sesimin en işlek caddesinde bana gülümseyenimsmiliv.gif sigaram bittiğinde nöbetçi tiryakimsin artık sen...
Bildin iştesmiliv.gif ağladıkçasmiliv.gif bir istanbul tramvayında kaybolan yolcumsun içimde. Üstü başı açılmış denizimin fenerisin artık sen...

Hadi durdur karesini hayatımınsmiliv.gif kopsun sensizliğimin filmi. Yazılamamış bir öyküden dön artıksmiliv.gif uykumun sağrısına uzandığımda gelsmiliv.gif gelsmiliv.gif gel yine yeniden...
Sen içimde ağlıyorsun... Göğümle yerin arasında savrulan rüzgara bakıp; içimdeki yaralı kanatlara dokunuyorsun. Dudak kıvrımlarındaki uçuğa benzer hikayelerin için; sen meleğimsmiliv.gif sen içimdeki bize ağlıyorsun...
Gözlerini sakladığın yerden çıkarıp bak hadismiliv.gif zulasında beşinci kitap gibi sakladığın hikayenin ilk sayfalarını oku gizlicesmiliv.gif tanrıya sor. İçimde özgürce yürüyen adımlarından kalbinin berraklığı gibi toza bulanmış yollarımı sor...
Hadi açtım damarını kuytusunda sakladığım seninle dolan hayatımınsmiliv.gif boğ karanlığısmiliv.gif sil artık sensiz yazılanları...
...

Sen içimde ağlıyorsunsmiliv.gif gecemin aylak saatlerinde yönünü çalan sevdalı bir melek gibi tanrımın sözlüğündeki gülümsemeye döküyorsun herşeyini... Sen içimde umutla ağlıyorsunsmiliv.gif sen... Sen bende kendini bulduğun içinsmiliv.gif sen biz için yakılan sevda ağıtlarına ağlıyorsun...
....

Sana ne sözler biriktismiliv.gif bir bilsen...
Ama söyleyemediklerimi sen anlasmiliv.gif hadi; bir martının kanatlarının tenindeki ışığından anlasmiliv.gif üstüne hangi gülüşü taksan sana yakıştığından anla. İçimdeki ağlayışından...
Seninle bir sabahtı ve seninle gelendi herşey. Gündüsmiliv.gif güneşin tam ortasıydı yedi tepeli şehre benzeyen gözlerin. Geceydismiliv.gif aşkın sızışıydı sanki tenindeki terin. Sendinsmiliv.gif hücremin duvarlarını yıkansmiliv.gif ve sendin saçlarını tel tel ayırırken bana ait şarkılar mırıldanan.. Hatırlasmiliv.gif söyle derdinsmiliv.gif bir şarkı da sen mırıldan...
Duyuyor musun; sen içimde gülerek ağlıyorken sahibini bulan kelimelerle sunuyorum şarkımı. Ezgisini yazdıkçasmiliv.gif özleminden kırılan notalar haykırıyor sanasmiliv.gif dinle... Kaçıncı perdesindeyse bu gece; ilkyazdan seslerle fısıldıyorum kulağınasmiliv.gif dinle...
...

Farkında mısın; hangi ışığı kaldırsam altından sen çıkıyorsun artık. Dolunay akşamüstlerime geliyor yavaşçasmiliv.gif ve sen ansızın vuruyorsun ayın bu halinismiliv.gif dönüyorsmiliv.gif ardına bakmadan kaçıyorsmiliv.gif farkında mısın?
Farkında mısınsmiliv.gif kaç çıkmaz sokağın duvarlarını yıktın içimde. Kaç kaldırımı dizdim yenidensmiliv.gif kaç ağaç diktimsmiliv.gif
görüyor musun ???
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 409 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 468 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 344 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 750 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:48 PM