:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk ErkekLeri ALdatmada Birinci..
# Pè®iM§ii #
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:helal olsun aslanlarıma bee Big GrinBig Grin tebrik ettimBig Grin şu bayanlar bilinçlensin artık bakın kendinize arkadaşş hergün başka biri olup çıkın sevdiğinizin karşısınaa Big Grin bu nedir yaa Big Grin

Evet Bak Bu Doğru İşte %100 Katılıyorum Bakın o Zaman aLdatıyormu :tolga:
Ara
MaHSeR
ßayan'Lara Ölüüm ErkekLere Ölüüm dii0Sun ßaLLım aiiß ßéa Big Grin
Ara
_NaSuaDa_
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:helal olsun aslanlarıma bee Big GrinBig Grin tebrik ettimBig Grin şu bayanlar bilinçlensin artık bakın kendinize arkadaşş hergün başka biri olup çıkın sevdiğinizin karşısınaa Big Grin bu nedir yaa Big Grin

Big GrinBig GrinBig Grin Dediğine bende katılıyorum tamamen Big GrinBig Grin Ama bence bu aldatmaya bahane olamazBig Grin

Bence aldatmak tamamen bir karaktersizlik işi. Beğenmiyorsan, istediğin gibi değilse bırakır gidersin. O aldatan erkeklerin hangisi aldatılmayı hazmedebilir ki....

Birde çok önemli bir husus var bu anket erkekler için değil sadece Big Grin Erkekler kadınları yine bir kadınla aldatıyor.Big GrinBig GrinBig GrinKadınlar da masum değil Big GrinBig Grin

Sonuçta aldatma kadın-erkek farketmez karektersizce bişeydir. Çirkindir Big GrinBig Grin
Ara
My_LiFe
Ne kadar bu konu da erkekLer haksız gibi görünsede,

Bence bir o kadarda kadınLarın suçu var Tongue

Yüz vermeseLer erkekLerde peşinden koşup ümitsiz bir aşk'a bağLanmaz herhaLde..Cool
Ara
Qetesh
Maşallah deyin maşallah deyin.. Tongue
Ara
kı@ymı@k=)
_NaSuaDa_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin Dediğine bende katılıyorum tamamen Big GrinBig Grin Ama bence bu aldatmaya bahane olamazBig Grin

Bence aldatmak tamamen bir karaktersizlik işi. Beğenmiyorsan, istediğin gibi değilse bırakır gidersin. O aldatan erkeklerin hangisi aldatılmayı hazmedebilir ki....

Birde çok önemli bir husus var bu anket erkekler için değil sadece Big Grin Erkekler kadınları yine bir kadınla aldatıyor.Big GrinBig GrinBig GrinKadınlar da masum değil Big GrinBig Grin

Sonuçta aldatma kadın-erkek farketmez karektersizce bişeydir. Çirkindir Big GrinBig Grin

zaten insan aldatırken bahaneyle aldatmazkiiBig Grin sıkılmıştıır mızmızlanıyosunduur çok şikayet edip sürekli konuşuyosunduur hiçbişeyden mutlu olmuyosunduur kafa ütülüyosunduuur tamam artık benden başkasına bakmaz diyip kendini salıyosunduur adam gelip sana demezki senden sıkıldımm beni daralttın başkasıyla aldatıcam seni diye. erkeklere desteğim sonsuz bu konuda Big Grin bigün biri beni aldatırsa o zaman usulünce konuşmak lazım neden böyle bişeye ihtiyaç duydun diye sormak lazımBig Grin erkekler dürüst varlıklardıır karşısındakinin bi lafa 1000 lafla cevap vermeyeceğini bilirse zatenn söyler ne olup bittiğini yaa uygun çözüme ulaşılır yaa göz yumuluur yadaa biter gider. sorunu birazda kendimizde aramalıyız. bide şu var bi erkekten sıkılmışsam ben aldatabilme ihtimalim çok yüksek.. hem aileden görülen hemde etrftakii hoş olmayan ilişkilerden görülen şeyler bunlar. hangi ilişkii sonsuuz sadakatle sürüyoki. illa bi taraf fikirselde olsa aldatıyo. hangi kıız yanında sevgilisiyle dolaşırkenn karşıdan gelen yakışıklı genç içinn ay ne tatlı demezki. buda fikren aldatmaktır benceSmile illa uygulamaya geçmek şart değil. bu konuda herkes oldukça kusurluu amaa kusur konusunda kadınlar daha ön planda çünküü hiçbişeyden mutlu olmuyolar.
Ara
Qetesh
Sen neden yorum yapıyosun ki bu konuya? Tongue
Ara
_AL0n3_
daha ne beklenirki onlardan
Ara
kı@ymı@k=)
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen neden yorum yapıyosun ki bu konuya? Tongue

bana mı dedin şekerimm Big Grin
Ara
My_LiFe
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha ne beklenirki onlardan
he he Sende yangına körükLe git Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk erkeği nasıl bir kadın istiyor? sıla 2 777 01-26-2012, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: sıla
  Günümüzde Türk'ce Hasretiim 32 1,202 10-12-2010, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Türk halkı prezervatif kullanmayı öğrenemedi ! acemhe 0 370 04-09-2010, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: acemhe
  Türk Kahvesi Dostcu 1 298 12-13-2008, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  türk erkekleri parayı........ya harcıyor Seyduna 2 284 08-25-2008, Saat: 05:30 AM
Son Yorum: bebiS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:04 AM