:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana sadece sevgimin siyahını bırakıyorum
acemhe
Ben suskunluğunun esiriyim. Konuşmayan sözcüklerininvirgulll.gifgözlerine yansıyan tarafının esiriyim. Bana bakmayan gözlerininvirgulll.gifgizliden gizliye izleyen bakışlarının...

Seni hep bir şeylerden saklayan yanımvirgulll.gifgece uyuduğunda sevgimi avazım çıktığı kadar bağırarakvirgulll.giftüm Dünya'ya haykıran yanım... Yüzüne sessiz çığlıklarımla haykırmanın huzur dolu hırçınlığındavirgulll.gifkendimi kaybetmemek için derin bir nefes daha çektim kokundan. Ellerini tuttum sıkıca ve senin yaptığın gibivirgulll.gifyanaklarımı ellerinin o sıcaklığına yerleştirdim. Biliyor musun? Kendimi kandırıyorum ben. Sen hiçbir yerde yoksun. Aslında yokluğunu oyunlarımla kapatmaya çalışıyorum. Sen varmışsın gibi masaya iki tabak yerleştiriyorum. Hala sevdiğin yemekleri yapıyorum biliyor musun? Gece yatağa uzandığımda düşlerinin binbir tanesiyle süslüyorum uykularımı. Seni beklerkenvirgulll.gifresimlerinle konuşuyorumvirgulll.gifbazen kavga ediyorum onlarla. Evet farkındayımvirgulll.gifben hala anılarımı toparlamaya çalışıyorum. Hala uykumu yastıklarla boğupvirgulll.gifgözlerime bir kibrit çöpü daha koyarak seni bekliyorum. Bir gün bu kapının çalacağını ve senin geleceğini düşündükçevirgulll.gifiçimdeki uçurtmaların hepsi dans ediyor benimle.
Seni beklerken umutlarımın en beyazını giyiyorum üstüme. Seni beklerken renklerle boğuşuyorum. Anladımvirgulll.gifben gene kendimi kandırıyorum...

Gelmeyeceğini bile bile umutlarımlavirgulll.gifhayallerimle dalga geçiyorum. Artık senden başkasına verecek sevgimvirgulll.gifenerjimvirgulll.gifsabrım kalmadı. Yokluğundavirgulll.gifsığınabileceğimvirgulll.gifoyunlarla avunabileceğim bir ben kalmadı. Düşünüyorum da aramızdan neler geçmişvirgulll.gifben nelere bürünmüşüm. Kendim olmak bir yana ne yalanlar geçmiş kimliğimden. En çok hangi kimliğimi sevdin çok merak ediyorum. Yokluğumu mu? Varlığımı mı? Yoksa sana esir olan yanımı mı? Yalvarışımı mı sevdin en çok? Sana dalıp giden gözlerimi mi sevdin? Yoksa kaybetme korkusuyla her gün eriyip giden tarafımı mı? Şehrine geldim senin hatırlıyor musun? Yoksa oradaki yabancılığımı mı sevdin benim? Sana karşı olan acizliğimvirgulll.gifsevgimin umutsuzluklarla yok olup giden tarafı ve baştan başa her tarafı sen olan yaşam kaldı elimde...
Gelgitlerden yorulmuş bir bedenvirgulll.gifkonuşmayı unutmuş sözcükler kaldı. Hayatımda ne varsa tükettim senin için. Kendime ve insanlara olan güvenimi; sana olan sevgimdeki inancımıvirgulll.gifo iki kelimenin anlamını... Hatırlıyor musun sevgilivirgulll.gifbana kızdığın zamanlarda kendi şehrine git derdin. Yalvarışımın çığlıklarını hatırlıyor musun? Sonra geçerdi kızgınlığınvirgulll.gifyanına çağırırdın beni. Gel derdin gelirdim ve yeniden giderdim. Bana varlığımdan bahsettiğin zamanlardavirgulll.gifbirkez daha kovulurdum Dünya'ndan. Varlığımdan rahatsız olmadığınıvirgulll.gifhatta sadece varlığımın olmasının sana yettiğini söylerdin. Bana olan ilgisizliğini böyle açıklardın. Yokluğumda ise beni özlediğini söylervirgulll.gifgeldiğimde varlığımın sana verdiği huzurlavirgulll.gifbeni tek başıma gecenin karanlığına iterdin. İştevirgulll.gifgelgitler arasındaki kayboluşum ilk burada başladı.
Anladım; ben gene kendimi kandırıyorum...

Artık beklemenin o korkunç karanlığını yaşamaktan vazgeçipvirgulll.gifsenin beni her terk edişinde attığın o dipsiz kuyuya ben atıyorum kendimi. Çünkü çırpındıkça biraz daha batıyorum yokluğuna. Seni sevebilmek için verdiğim çabalarımı gene seninle tüketiyorum. Artık senin varlığınıvirgulll.gifyokluğunla birleştirip tozlu raflara kaldırıyorum. Nasıl olsa ikisi de aynı...

Varlığında yoklukvirgulll.gifyokluğunda beklentilerin en zehirlisi... Sana ise renklerin en koyusunuvirgulll.gifyokluğumu bırakıyorum. Sana sadece sevgimin en siyahını bırakıyorum...
Ara
history
Seni hep bir şeylerden saklayan yanım[/url]virgulll.gifgece uyuduğunda sevgimi avazım çıktığı kadar bağırarakvirgulll.giftüm Dünya'ya haykıran yanım...
Gece yatağa uzandığımda düşlerinin binbir tanesiyle süslüyorum uykularımı. Seni beklerkenvirgulll.gifresimlerinle konuşuyorum[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duslerforum.org/images/smilies/virgulll.gif]virgulll.gifbazen kavga ediyorum onlarla.
Duygularım dorukta,yine müthiş,teşekkürler duygu meleği arkadaşım..
:kiyamam:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 409 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 468 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 344 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 751 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:17 PM