:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sıra sendeydi, benim suçum yoktu ve sevgilim sen gelmedin. Sıranı mı unuttun?..
acemhe
Bir gün gözlerimi açtığımda sen yoktun. Uyku sersemi olmalıyım ki; döneceğini düşündüm o an. Sonra aklıma geldi beni 24 saat önce terkedişin... Her şeyin bir sebebi vardı da bu ayrılığın bir sebebi yoktu. Sonra evi toplamaya başladımvirgull.gif yani umursamadım gidişini... Senin için kendimi feda etmemi dahi unutmuştum. Vicdanım rahattıvirgull.gif ne dua ediyordumvirgull.gif ne beddua... Yani bunun bir oyun olduğunu düşünerek sıranın sende olduğunu ve dönüşünü bekliyordum. Sıra sendeydivirgull.gif benim suçum yoktu ve sevgilim sen gelmedin. Sıranı mı unuttun?

İçimden bir şey kopmuştu sen giderken(!)
Ama öyle bir acı vardı ki; o hep benimle... Artık aynaya da bakmıyorumvirgull.gif türkü de dinlemiyorumvirgull.gif alışık değilim bir başıma hüzünlenmeyevirgull.gif ağlamaya bile! Gökyüzünde güneş var bugünvirgull.gif fakat bir benim üstümde kara bulutlarvirgull.gif ağlıyorlar... hep korkmuşumdur ihtiras sahibi olmaktan olandan da yazık sen de çıktın onlardan... Bazen hayata direniyorum. Mesela o gün güneş bir başka doğuyor. Gözlerim ağlamıyorvirgull.gif saçlarımı topluyorum ve gözlerim bir başka gülüyor. Fakat her zaman değil(!) Sonra duyduğum bir türkü yüreğimi ağlatıyor gözlerimi ağlatmasa da...
Ah sevgili!
Gözlerim yorgunvirgull.gif içim ezik...
Her kafadan bir ses çıkıyor. Akşama şunu yapalımvirgull.gif hafta sonu şuraya gidelim. Eskiden bunlar benim her şeyimdi... Oysa şimdi(!) düşünsene bunları bile almışsın elimden.....

Bazen her gidiş bir dönüş olsada;
Dönüş olmasa da bu yolun sonundavirgull.gif

Üzülme sevdiğim bu kalp iki sevdayı taşıyamaz yok olsanda!...

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 980 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 322 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 609 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  Suçum Bumu ... CReATuRE 1 335 04-10-2022, Saat: 08:42 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:26 AM