:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meleğime mektuplar
dayı@
Evet meleğim, ne kadar iyi olduğumu gördün. Nasıl olabilirim ki; …. Beraber olmayı sana ihanet sayarken, ya sen olacaksın yanımda yada hiç kimse derken, sensizliğe ağza alınmayacak küfürler ederken yanımdakileri hiçe saymayı bile düşünmeden. Ne kadar acıdığını söyleyememenin sol yanımın, uzadıkça uzayan uzaklığının yüreğimi daha beter acıttığını, bana hediye olduğunu bildiğim halde senin, seni taşımanın, sevgini taşımanın, adını bile söyleyememenin ne kadar zor olduğunu. Öyle acıtıyor ki yokluğun içimi, seni görmeyi istemenin, bir resmini istemenin ne zor olduğunu, sana dokunmasın kötü şeyler diye. Sen korkma diye geceleri kaç kez sildiğimi sana gelecek mesajları hece hece. Ve mesajları silerken her bir kelimede, kendimden bir şeyler sildiğimi sana anlatmanın ne zor olduğunu melek. Sen kötü hissedeceksin kendini diye, dokunacakken saçlarına ellerimin titremesinin zorluğunu anlaya bilir misin. Meleğim ya nolur yanlış anlama yazdıklarımı, en başından söyledim seni, sevgini taşımanın zorluğunu. Allahıma yemin olsun ki bunları şikâyet olsun diye de yazmadım sana. Yaşadıklarımı anlata bildiklerim bunlar. (Nasıl özlemişim sana yazmayı bak) Kızma olur mu, sana olan özlemim çok acıtıyor.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elden Düşme Mektuplar(!)... Hasretiim 0 296 09-17-2010, Saat: 02:08 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Meleğime dayı@ 0 373 01-14-2010, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: dayı@
  şizofren aska mektupLar HiqhVolume 0 409 09-27-2008, Saat: 07:17 PM
Son Yorum: HiqhVolume
  Bitanecik Gülüme(rose)ve Melegime(peri) ÇiLeK 51 3,846 04-27-2008, Saat: 12:42 PM
Son Yorum: volki
  Cennetten mektupLar ( benCe okumadan geÇme) mhanyaxx 9 579 10-26-2007, Saat: 11:41 AM
Son Yorum: mhanyaxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:18 AM