:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cennetten mektupLar ( benCe okumadan geÇme)
mhanyaxx
Merhaba anne:…

Bugün cennetteki üçüncü günüm.Sensiz geçen üç koca gün.

Dün gece gökyüzünden sana baktım.Bütün gece odamdaki yatağıma bakıp ağladın.Sana ağlama dedim ama sen duymadın.Hani derdin ya “cennet anaların ayağının altında” diye, işte ben senin ayaklarının altındayım anne…

Bugün cennetteki üçüncü günüm anne…

O kadar güzel ki burası anlatamam.Senin şefkatin bile var ama senin kokun yok,sen yoksun.Bu gün yıldızlar iftar yemeği verdi ay dede tutuldu gelemedi.

Bugün cennetteki üçüncü günüm hala yokluğuna alışamadım,canım sıkılıyor anne. Yeryüzünde olan savaşlar gökyüzünü kirletiyor,her gece bulutlarla siliyorum.Oyuncaklarıma bakıyorum-bulamıyorum.Bana oyuncaklarımı yollar mısın anne…

Bugün 7 Ekim anne.Cennette bayram günü, bir sevinç ki sorma gitsin.Az önce cennete gelenleri alkışlarla karşıladık.Hepsinin yüzleri bulut gibi beyazdı.Hepsi Askerdi.

Saymayı öğrendim tam 15 kişiydi.Geçerlerken başımızı okşadılar, bi tanesi beni kucağına aldı adı KASIM mış.”Senin Yaşında 2 Kızım Var” dedi…Dayanamadım ağladım…

Bugün Cennetteki üçüncü günüm anne…

Burada tek annesi için ağlayan ben değilim asker ağabeylerde ağlıyor.Onlar ağladıkça yeryüzünden dualar yükseliyor melekler dua taşıyor .Gökyüzü şenleniyor.
Çünkü burada Şehit ağabeyler Yaşıyor Anne….
Ara
helen
çok güzel olmuş emeğine sağlık...SadSad
Ara
Qetesh
Alıntı:Saymayı öğrendim tam 15 kişiydi.Geçerlerken başımızı okşadılar, bi tanesi beni kucağına aldı adı KASIM mış.”Senin Yaşında 2 Kızım Var” dedi…Dayanamadım ağladım…

Burası yıkar işte adamı Sad

Tşkler emeğine yüreğine sağlık...
Ara
aMyLee
Bugün cennetteki üçüncü günüm hala yokluğuna alışamadım,canım sıkılıyor anne. Yeryüzünde olan savaşlar gökyüzünü kirletiyor,her gece bulutlarla siliyorum.Oyuncaklarıma bakıyorum-bulamıyorum.Bana oyuncaklarımı yollar mısın anne…

harika yha :'(:'(:'(

Burada tek annesi için ağlayan ben değilim asker ağabeylerde ağlıyor.Onlar ağladıkça yeryüzünden dualar yükseliyor melekler dua taşıyor .Gökyüzü şenleniyor.
Ara
Yorgun Yürek
Saymayı öğrendim tam 15 kişiydi.Geçerlerken başımızı okşadılar, bi tanesi beni kucağına aldı adı KASIM mış.”Senin Yaşında 2 Kızım Var” dedi…Dayanamadım ağladım…

çok güseLLL yasin emeğine sağLık :'(:'(:'(
Ara
mhanyaxx
teşekkürler arkadaşlar sağolun sizin gibi yüregi temiz olanları için az bile
Ara
rocker_nergiz
duyarlılıgın ıcın saol yasın ellerıne saglık SadSadSadSad
Ara
mhanyaxx
teşekkürler nergiz...
Ara
:: CiMCiMe ::

Sad Ruhları şaad olsun..

Güzeldi teşekkürler..Wink
Ara
mhanyaxx
teşekkürler cimcime... Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  -sheker shey- 'den aşka dair..bence okunmaya değer :) sheker chocuk 3 501 04-09-2022, Saat: 03:01 AM
Son Yorum: wildfang
  cepheden mektup(al?nt?) okumadan ge?meyinnn CeYDa HaNDe KeSiM 3 382 04-06-2022, Saat: 07:09 AM
  Bence A?k....... *TATLI BELA* 4 362 04-05-2022, Saat: 05:55 PM
  Elden Düşme Mektuplar(!)... Hasretiim 0 296 09-17-2010, Saat: 02:08 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Bence..sence..ikimizce.. sıla 2 397 07-31-2010, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:39 AM