:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal A?klara ?naniyor Musunuz
AdAmIn1i
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a??k de?ilim olabilirim y?zde elli sevebilirim Smile yok yaa ne a?k? ben a??k de?ilim tamam belki azc?k offf yaa tamam a??k olmu?um bile Sad

Bana A??k Tongue
Ara
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana kat?l?yorum benim halam?n k?z? internette tan??t??? biriyle 4 senedir evli ve ?ok mutlular ama herkes bu kadar ?ansl? olmayabilir binbr ?e?it insan var bence y?zy?ze gelmeden onu denemeden karar verme...
BENCE Y?ZY?ZE GELMELER DE ALDATICI OLAB?L?R. HANG? ?NSAN ???N ONU TANIYORUM D?YEB?L?RS?N?Z K?? HER ?NSAN KEND?NE ?ZEL B?R "BEN" SAKLAR. FARKLILIKLARI DA BU SA?LAR. DENEMEKLE KASTETT???N? TAM ANLAMI? DE??L?M. AMA DENEMELERDE YANILMA PAYI VARDIR. GER?EKTEN MUTLU OLAB?LECE??N?Z B?R K???Y? YANLI? B?R DENEME DE KAYBETME OLASILI?I K?T? DE??L M?D?R? ?OK ZOR B?R MEVZU...........
kayıp_gölgeler
DedİĞİn Gİbİ Zor Bİr Mevzu Ama Kismette Varsa Olur YaŞanacaksa YaŞanir Zaten....
Ara
MasaL_perisi
Ben sanal olarak hiç birşey düşünmedim için herşeyi ciddiye alırım...
Neticede burda sanalda yazanlar yine insanlar...robotlar değil ya...
Ve bunun için de sanal hisetmedim için herkese GÜNAYDINNNNSmileSmileSmile
AŞK eğer gerçekse her yerde AŞKTIR...
Ara
kayıp_gölgeler
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben sanal olarak hi? bir?ey d???nmedim i?in her?eyi ciddiye al?r?m...
Neticede burda sanalda yazanlar yine insanlar...robotlar de?il ya...
Ve bunun i?in de sanal hisetmedim i?in herkese G?NAYDINNNNSmileSmileSmile
A?K e?er ger?ekse her yerde A?KTIR...

sana da g?nayd?n can?mm...Confusedmiley17:

kat?l?yorum a?k her yerde a?kt?r ne zaman nerde kar??na ??kar bilemezsin sanal alemde insanlar sahte olabilir kimi zaman ama a?k i?in ayn? ?eyi s?yleyemicem...Confusedmiley14:
Ara
isyanbitmez
?OK ?Y?MSER YAKLA?MI?SIN MASAL PER?S?. NET?CEDE BURDA SANALDA YAZANLAR Y?NE ?NSAN ROBOT DE??L TAB?K?! FAKAT ?NSANLAR SANALDA, GER?EKTE OLMADI?I G?B? DAVRANAB?L?RLER. FARKLI B?R K???L?K SERG?LEYEB?L?RLER VE BUNU ANLAMAK ?SE NERDEYSE ?MKANSIZDIR.
SANA DA G?NAYDIN.
MasaL_perisi
Teşekürler...Ama bunu anlamak ve çözmek için benim mesleğimSmileSmileSmile
Ne kadar saklarlarsa saklasınlar bir kelime bir cumle elle verir karakter yapısı ve kişilikleri..Smile
Benden kaçmaz yaniSmile
Bize düşen de ona göre onlemini almak....
Kime güvenip güvenmeyeceğimize iyi seçmek...
Ara
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana da g?nayd?n can?mm...Confusedmiley17:

kat?l?yorum a?k her yerde a?kt?r ne zaman nerde kar??na ??kar bilemezsin sanal alemde insanlar sahte olabilir kimi zaman ama a?k i?in ayn? ?eyi s?yleyemicem...Confusedmiley14:
E?ER ?NSANLAR SAHTE OLAB?L?YORSA A?KLAR NEDEN GER?EK OLSUN K?? SAHTEL?KLER?N?N GER?EKL???N? M? YA?IYORLAR?
kayıp_gölgeler
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: E?ER ?NSANLAR SAHTE OLAB?L?YORSA A?KLAR NEDEN GER?EK OLSUN K?? SAHTEL?KLER?N?N GER?EKL???N? M? YA?IYORLAR?

yanl?? yazd?m san?r?m kastetti?im sahte insanlar?n ya?ad??? a?k de?il ikisini ayr? ayr? de?erlendirmek istedim... galiba yanl?? vurgulad?m Confusedmiley6:
Ara
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanl?? yazd?m san?r?m kastetti?im sahte insanlar?n ya?ad??? a?k de?il ikisini ayr? ayr? de?erlendirmek istedim... galiba yanl?? vurgulad?m Confusedmiley6:
GAL?BA YANLI? YAZDIN VE VURGULADIN. BEN DE B?YLE D???NMEYECE??N? D???NEMED???M ???N YAZDIM. KUSURUMUZ B?Y?K.........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SanaL a?k... in_love_girl 28 1,336 04-14-2022, Saat: 12:06 PM
Son Yorum: wildfang
  sanal alemde AŞK!! |v|_U_S_T_! 10 686 04-11-2022, Saat: 05:32 PM
  Sanal Mi ?????? Hayr.... >As!_M€L€q< 7 386 04-05-2022, Saat: 11:18 AM
  Ask Sanal Bile Olsa Guzeldi... Psycho 5 877 08-04-2021, Saat: 08:33 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Sanal Aşk_Gercek SEVGI RoZa 3 653 03-01-2011, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: MaSaL