:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sanal A?klara ?naniyor Musunuz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
.............................
ben insanıorum wallaa.denee bii derim ben...yane ben yaşadımm ama sonu kötü bittii işteSad
tamamen sacmalik millet tanisarak zor mutlu oluyo bide netten mi bulcan 1000 turlu insan var goruyoz haberlerde olanlari
OF YA NE BİLEYİM DOĞRU ASLINDA KİMİN NE OLDUĞU BİLİNMİYOR Kİ
4 Sene evvel bi chat kanalında bi kızla tanıştım ve arkadaş olduk o trabzonda oturuyordu ben ise kayseride aramız çok güzel gidiyordu buluşma yerimiz ankaraydı...herşey çok güzel gidiyordu beni kıskanan bile oluyordu aşkımız bi tarih olacak diye biliyordum ama olmadı...
o kaza geçirmişti eli ayağı tutmuyordu yüzü ise tanınmaz haldeydi ama ben onun yüz güzelliği için sevmemiştim ama o beni dinlemedi. Bana dedi ki sana acılarımı çektiremem dedi.. ve tek sözle herşey bitti...

Sanal ortamda aşk hep saçma gelmişti bana ama yaşayanlara sorun bi...
arkadaşlar bende inanıyorumm aşk ne zaman ve nerde karşına çıkacagı belli olmasSmileSmile
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkada?lar Sanal Ortamda Ya?anan A?klar Ne Derece Do?ru ? S?zce Ge?erl?l??? Var Mi ? Ben Ya?amaya Ya Da Ya?amamaya Hen?z Karar Veremed?m Ama Aday Var Ne Yapmaliyim ?

Kalbine sorsana bi...O ne Diyoo Onun bi Fikrini Al derim
KAFAM ÇOK KARIŞIK YA BİLMİYORUM SEVGİ BU SEVGİNİN KENDİSİ ZATEN SANAL Bİ DURUM AMA MANTIK DA GEREK.KALBİM Mİ ? KALBİM SEV DİYOR SANIRIM Smile
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KAFAM ?OK KARI?IK YA B?LM?YORUM SEVG? BU SEVG?N?N KEND?S? ZATEN SANAL B? DURUM AMA MANTIK DA GEREK.KALB?M M? ? KALB?M SEV D?YOR SANIRIM Smile

Kar??mak gibi olmas?nda Sev O zaman kalbine G?venWink
sevsem de sevmesem de ne yapsam ya çoktan sevmişsem ne olacak ? Sad
Sayfalar: 1 2 3 4