:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanal A?klara ?naniyor Musunuz
bilgeis
gönül işlerine akıl ermiyor ki anasını satayım şaştım kaldım yaa Smile
€BeRimSin
Tmm Seni Kaybettik Sen kafayı yemişsin aşık olmuşsun hayırlı işler
bilgeis
Smile Smile anam ben napıcam yaaaa
bilgeis
aşık değilim olabilirim yüzde elli sevebilirim Smile yok yaa ne aşkı ben aşık değilim tamam belki azcık offf yaa tamam aşık olmuşum bile Sad
Tam1_MaynaK
yha arkaaşlar bnje kalp bu n bilsin sanal mı real mi ?¿? tanıosun knşuosun sewiosun fln ... Heee nein n olduunu nerden bilces dersenisde bn onu insan yerine koymşm arkaaşım demişim knşmuşum o bna yln sölemş kndiyle ilgili o onun wicdanıyla ilgili problemi bnje ... Bu karakter yönyle yklaşımım hal hareket fln filansa gönül bu abi dinlemio ke sösünü önmli olan sewsen bile ashkını kalbine gömüp onun ynlş insan olduuna kndini alştırmk ... Bnm görüşüm bu Wink
Ara
gurbetci
Tam1_MaynaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha arkaa?lar bnje kalp bu n bilsin sanal m? real mi ??? tan?osun kn?uosun sewiosun fln ... Heee nein n olduunu nerden bilces dersenisde bn onu insan yerine koym?m arkaa??m demi?im kn?mu?um o bna yln s?lem? kndiyle ilgili o onun wicdan?yla ilgili problemi bnje ... Bu karakter y?nyle ykla??m?m hal hareket fln filansa g?n?l bu abi dinlemio ke s?s?n? ?nmli olan sewsen bile ashk?n? kalbine g?m?p onun ynl? insan olduuna kndini al?t?rmk ... Bnm g?r???m bu Wink
kesinlikle katiliyorum canim sana...
Ara
isyanbitmez
BU SORUYA CEVAP VERMEDEN ?NCE SANALDA KEND? GER?EKL???N?Z? SORGULAMANIZ GEREK?R. S?Z SANALDA NE KADAR KEND?N?ZS?N?Z? KEND?N?Z? NE KADAR DO?RU OLARAK YANSITAB?L?YORSUNUZ? OLMAK ?STED???N?Z K??? G?B? M? DAVRANIYORSUNUZ YOKSA OLDU?UNUZ K??? G?B? M?? ???N ???NE B?R ?OK SORUN G?REB?L?R. BUNLARIN CEVABI S?Z?N ???N NE KADAR KOLAY VE BUNUN B?R DE KAR?I CEPHES? VAR. AMA A?K NERDE VE NASIL KAR?INIZA ?IKACAK BELL? OLMAZ. O Y?ZDEN S?Z SONUNA KADAR ARAYIN. SANALI BIRAKIN, YA?ADI?IMIZ HAYATTA GER?EK A?K VAR MI SORU BENCE BU OLMALI BU ZAMANDA. YANLI? D???N?YOR OLAB?L?R?M AMA D???ND???M BUDUR.........
Liseli_k?z
her?lt yani baska sans?m?z m? ar aynen devamm
Ara
kayıp_gölgeler
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU SORUYA CEVAP VERMEDEN ?NCE SANALDA KEND? GER?EKL???N?Z? SORGULAMANIZ GEREK?R. S?Z SANALDA NE KADAR KEND?N?ZS?N?Z? KEND?N?Z? NE KADAR DO?RU OLARAK YANSITAB?L?YORSUNUZ? OLMAK ?STED???N?Z K??? G?B? M? DAVRANIYORSUNUZ YOKSA OLDU?UNUZ K??? G?B? M?? ???N ???NE B?R ?OK SORUN G?REB?L?R. BUNLARIN CEVABI S?Z?N ???N NE KADAR KOLAY VE BUNUN B?R DE KAR?I CEPHES? VAR. AMA A?K NERDE VE NASIL KAR?INIZA ?IKACAK BELL? OLMAZ. O Y?ZDEN S?Z SONUNA KADAR ARAYIN. SANALI BIRAKIN, YA?ADI?IMIZ HAYATTA GER?EK A?K VAR MI SORU BENCE BU OLMALI BU ZAMANDA. YANLI? D???N?YOR OLAB?L?R?M AMA D???ND???M BUDUR.........

sana kat?l?yorum benim halam?n k?z? internette tan??t??? biriyle 4 senedir evli ve ?ok mutlular ama herkes bu kadar ?ansl? olmayabilir binbr ?e?it insan var bence y?zy?ze gelmeden onu denemeden karar verme...
Ara
cagkan_666
zorbe sanalda normalde d?zg?n bulunmuyor bide sanalda Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SanaL a?k... in_love_girl 28 1,336 04-14-2022, Saat: 12:06 PM
Son Yorum: wildfang
  sanal alemde AŞK!! |v|_U_S_T_! 10 686 04-11-2022, Saat: 05:32 PM
  Sanal Mi ?????? Hayr.... >As!_M€L€q< 7 386 04-05-2022, Saat: 11:18 AM
  Ask Sanal Bile Olsa Guzeldi... Psycho 5 877 08-04-2021, Saat: 08:33 AM