:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen tek şeyim dediğim birçok şeyimdin aslında...
eRCi
Aslında ağlayan yanımdın sen...
Bahara küs virgul.gif kışa sarılmış.

Aslında gülen yanımdın da... Pembe düşlere boğulmuş.

Dizlerimdeki dermansızlığımdın sen... Sen benim hem tebessümüm hem gözümün yaşıydın.Aslında
benim tarifimdin sen ve tarifsizliğimde... Küsüşlerimdin virgul.gif ardından dayanamayıp barışmalarımdın...
Gitmelerimdin bazen ama en çok kalmalarım... Bırakmalarımdın ağlaya ağlaya virgul.gif ve sarılmalarımdın
hep en sonunda...

İyikilerimdin sen virgul.gif keşkelerimdin...
Olur-olmaz'larımdın... Anlamımdınvirgul.gifanlamsızlığımdın da...

Aslında sol yanımdın en çok.Hani sızısını her an çektiğim... Sana her "canım" deyişimde tutulup kalmalarımdın.
Diyemediklerimdinvirgul.gifsustuklarımdın sen... Bazen... Bazende deli gibi haykırdıklarımdın virgul.gif kendi kendime virgul.gif kendimce...
Sen hep özlemini çektiğimdin aslındavirgul.gifömrüme yayılmış mis bir kokuydun... Sen tarif'imdin ve tarifsizliğimde...

Şüphesiz titreyişlerimdin sen ayazın ortasında virgul.gif sıcacık yaz günümdün bazen.
Umutlarımdın virgul.gif umutsuzluklarımdın... Sır'rımdınvirgul.giftek kişinin bildiği.

Aslında hep saklımdın sen...
Seni seviyorum derken de virgul.gif git derken de virgul.gif küserken devirgul.gif gülerken devirgul.gifkıskanırken de...
"Bıktım artık" derken bile kendi kendimevirgul.gif en saklı yanımdın sen benim.Kocaman bi sevgi içinde...

Aslında ben "sen'dim" de...
Neyse...
Neyse.

Hayat_Bu
Yine çok güzel bir paylaşım tşkler..

Güzel bir yerini alıntılamak istedimde:inanın bulamadım.hepsi vardı çünkü hepsi güzeldi bölemedim..
Ara
rapunzel
Aslında bilmesende tutunabildiğimsin....
teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben aslında eRCi 2 377 04-14-2022, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Sen Bendin Aslinda.. eRCi 3 310 04-11-2022, Saat: 04:16 PM
  Sana Merhaba Dedigim G?n... eRCi 11 532 04-04-2022, Saat: 08:43 AM
  Sen tek şeyim dediğim birçok şeyimdin aslında.. eRCi 5 594 11-23-2011, Saat: 10:05 PM
Son Yorum: eRCi
  Aşk 3 Kişiliktir Aslında... sıla 3 560 10-19-2011, Saat: 04:34 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:09 PM