:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Merhaba Dedigim G?n...
eRCi
sevdana S?rg?n?m?n Kesildigi G?n?n Sabahiydi.
Sana Merhaba Dedigim G?n...

A? Susuz Ir S?rg?ne Mahkumiyet Di Bu......

Sen Ise T?m Vicrdansizliginla S?m?rd?n Bu S?rg?n? Oyunbaz Sevda ??l?nde

Baki?in I?in Can Vermeye Hazirken Bu Beden..,
Sen Degersiz Kildin,ve Geri ?evirdin.
G?l???n I?in.d?nyayi Yakmaya Hazirken.d?nya Zaten Benim Dedin.k???msemekti
Tek Zevkin.bir Sevda Bir ?m?r Ve Sen....

Anlamadin Ne Demeli Sana.kim Istemezdiki Ugruna ?mr?n? Verecegin Bir Sevgili Bulmayi

Gitmekden Dem Vurdun.git.

Kanayan Y?regime Aldirma O Zaten Aliskin Kanamaya Geldigin Zamanda Kaniyordu.sen Sardigin Gibi Birakma Birak Kanasin Ve Sen Git

Aglayan G?zlerime G?lmeyi Ogretmistin.
Neyine Bu G?zlerin G?lmek.om?r Boyu Aglamaya Mahkumlar Gitde Senin I?inde Aglasinlar.kurumamis Ise Pinarlari

Geldiginde. Gitdiginde Biraktigin Gibi Bulacaksin Biliyorsun?

Gittt.........

Goz?n Arkada Kalmasin Sakin

Bu Kel Bir Basi Mahmur Adam Nasilsa Alisir Sensizligede Sen Yinede Git Tamam Mi

Bu Beden Nasilsa Toprak Olacak........

Ha Seninle Ha Sensiz.?mr?m?n Sonbahari Oldun..b?t?n Yapraklarimi Sariya Boyadim. ?afaklarimi H?z?nle Kapladim.

Git....me....demeyecegim Sana Zira Sen Y?regin Eline D?st?g?nde,sarilacak Birine Ihtiya? Duyacaksin

Y?reginin Yaralarini Saracak,ba?ini Omzuna Yaslayip Aglayacak.t?m Sicakligi Ile Seni Saracak,seni Acilarindan Siyirip Alacak Birini Arayacaksin.

Kanayan Y?rek Aglayan G?zler Ve Her?eye Ragmen T?m Acilara Bug?ne Kadar Oldugu Gibi Bundan Sonrada Dayanacak Bu Beden.....

Git.......gitttt.........y?reksizliginle.sevdasizl iginla. Hoyratliginla.soguklugunla

Git... G?llerimi G?l??lerimi Soldurarak Git....

?aresizim Ama Sensizligim Kadar ?nemi Yok Bunun Belkide Sana Yazmamaliyim Ama I?imdekinlerdi Bunlar.ama Birdaha Yazmam Istesende Istemesende
Firari Fırtına
Alıntı:Git... Güllerimi Gülüşlerimi Soldurarak Git....

İşte bu gitmeler hoş değildir , yaşammın en acı sahneleri burda çekilir ..Ve bizler poz verriz nedense , ister istemez SadSadSad

Sevg ...
eRCi
i?te bu gidi?ler terkedi?ler olmasa be f?rt?na nedersin?
Firari Fırtına
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:i?te bu gidi?ler terkedi?ler olmasa be f?rt?na nedersin?

Olmamas? i?in ilk gereken de?er , g?ven de?eridir . Ki?iler birbirlewrine g?venmeli ve art niyet olmamal?d?r arada . Sonras?nda k???k kavgalar hep vard?r hayat?m?zda sorun de?ildir bunlar ama yalanlar ve d?r?st olunmayan sevgi kar??sd?nda dahada ezilmekdense ayr?l?k bir ka??n?lmaz g?zxellikdir . Ac? vard?r i?erisinde ama ac?y? ac? yapan ? bitirmek de mutlulu?a at?lan ilk ad?md?r . Bunu bilene ve ya?ana soral?m , eminim o hakl?s?n?z diyecekdir ...

Ayn? Sen gibi ...
Ayn? ben gibi ...

Sevg ...
eRCi
her?eyden ?nce g?ven gerisi zaten gelir be f?rt?na te?ekk?rler yorumlar?n i?in....
Firari Fırtına
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her?eyden ?nce g?ven gerisi zaten gelir be f?rt?na te?ekk?rler yorumlar?n i?in....

Yorumlar sevenler ve anlayanlar i?indir bunu unutma g?zel y?rekli insan .. Bir damla akacak o bir damlac?k var ya ..!!! ??te orda ya?amak ?ok zor .. Ben orday?m ...

Ve sen de o yoldas?n ..

Sevg ...
eRCi
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorumlar sevenler ve anlayanlar i?indir bunu unutma g?zel y?rekli insan .. Bir damla akacak o bir damlac?k var ya ..!!! ??te orda ya?amak ?ok zor .. Ben orday?m ...

Ve sen de o yoldas?n ..

Sevg ...

Yikilmazi yok sevdalarin d?slerden uzak yasamasini bilene..
kac kez kovaladiysam bahari ,
takvimler kisi erken yazdi..
?l?ms?z aski ararken ,
bir ?m?r yoka yazdi..
Varsin olsun!
?c g?nl?g?ne de olsa seni bana yazdi ya!!'

te?ekk?rler...
Firari Fırtına
Ben teşekkür ederim ...

Eywallah .....
agirdelikanli
Eywallah paylasımın ıcın...
İLAYDA
YÜreĞİne SaĞlik ArkadaŞim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mavi Merhaba ... ZeNiTH 12 682 04-14-2022, Saat: 09:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 401 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 449 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 330 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 725 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:49 AM