:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yapi?kan Erkeklere Uyuz Oluyorum
MorciveT
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kene'nin yap??ma nedeni hayat?n? idame ettirme amac?ndan gelir. e?er bir erkekte sevginize bu ama?la yap???yorsa buna uyuz olmak de?il sayg? duymak gerekir.
?stenmiyorsa bitmesi en iyisidir. kene gibi yap??may? ?zellikle isteyen var m?d?r? bilmiyorum..........

BENDE KENEYE UYUZ OLUYORUM... Alla allaaaaaa...
Ara
MorciveT
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin bana uyus olan her?eye uyusum Big GrinBig GrinBig Grin

Bende uyus olanlara uyus oluyorum :yikildim:
Ara
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kene'nin yap??ma nedeni hayat?n? idame ettirme amac?ndan gelir. e?er bir erkekte sevginize bu ama?la yap???yorsa buna uyuz olmak de?il sayg? duymak gerekir.
?stenmiyorsa bitmesi en iyisidir. kene gibi yap??may? ?zellikle isteyen var m?d?r? bilmiyorum..........

sayg? duyar?m.......
verruckt
[quote=MorciveT]Bende uyus olanlara uyus oluyorum :yikildim:[/qute]

aynen biri bana uyusmu bende ona uyusum hiç şüpesiz Big GrinBig Grin
Ara
Amigo
Hiç birinize uyuz değilim- ama sakın bana uyuz olmayın..
Ara
Rüya Güzeli
bende yapışkan erkeklere uyus olurum
Ara
Pessimist
bu yapıskan erkek yapıskan konu gibi bisemi nası oluyoBig GrinBig Grin
Rüya Güzeli
ewt onun gibi Big Grin yapıştımı erkek peşine daha bırakmıyo seni ıykk walla iqrenç bişey Big Grin
Ara
Pessimist
aynı kene yaniBig GrinBig Grin
anladım ben kene insan haBig GrinBig Grin
ZeNiTH
Yapışsın Yapışsın Kızlar Tiner Taşır Yanında Sürer çıkartır Big GrinBig Grin Koruyucu Krem Kullanın Yapışmaya Karşı Big GrinBig Grin

Bende Yapışkan Kızlara Uyuz Oluyom Harbiden Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:27 AM