:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz Mahkemesinde Duruşma
deli yürek
#1
Evet Arkadaşlar Duygusuz Üyeleri Mahkemeye Düşerse Ama Farklı Bir Durum Yöneticilerden İkisinin Görevleri Sanık Değil Savcı Ve Hakimdir

Sırlamaya Yapacak Olursak

1)Mahkeme Hakimi: Leader
2) Cumhuriyet Savcısı: sıla
3) Müşteki:
# Pè®iM§ii #
4) Sanık: CaNaT

5) Mübaşir: deli yürek
6)Foruma Kamera Koyan: MorciveT

Leader: Yaz Kızım,Müştekiden Soruldu Evet Evladım Şikayetin Nedir?
# Pè®iM§ii # : Efendim,Ben CaNaT Yöneticiden Şikayetçiyim Sebebi İse Bir Konu Açmıştım Arama Yaptırdım Yok CaNaT Benzer Konu Olduğu İçin Benim Konumu Kilitlemiş.
Leader: Yaz Kızım,Müşteki
# Pè®iM§ii # Ben Sonka Yöneticiden Şikayetçiyim Açtığım Konuyu Benzer Bir Konu Olduğu İçin Kilitledi Efendim Dedi. Sanıktan Soruldu CaNaT Kalk Bakalım Ayağa Müştekiyi Duydun Ne Diyeceksin?

CaNaT: Hakim Bey Biliyorsunuz Forum Sitelerinde Belli Başlı Kurallar Vardır Bende Benzer Konu Olunca Kilitlemem Sadece Birkaç Satırdan birkaç kelime değiştirilmiş Suçlamayı Kabul Etmiyorum Kanıt Göstersinler efendim Birebir Aynı Konu

Leader: Yaz Kızım, Sanık Suçlamayı Kabul Etmiyorum Bire Bir Aynı Konuydu o nedenle Kilitledim Eğer Farklıysa Kanıt Göstersinler Efendim Dedi. Savcı Hanım Kanıt İstiyor Ne Diyorsunuz.

sıla: Efendim Dosyanızda Mevcut Deliller Toplanmıştır Kanıtları Biliyorsunuz Kanıtların Gösterilmesini Talep Ediyorum.

Leader: Yaz Kızım, Cumhuriyet Savcısından Soruldu Efendim Dosyanızda Mevcut Deliller Toplanmıştır Kanıtları Biliyorsunuz Kanıtların Gösterilmesini Talep Ediyorum Dedi. deli yürek Oğlum bize Savcı Beyin CD 1 Olarak Adalndırdığı Görüntüleri İzletirmisin Herkes Oraya Baksın Kanıt İsteniyordu. Görüntülerde Görülen Komple Değişik bir Konu Olduğu Ve Buna Rağmen Kilitlenmesidir. Yaz Kızım, Görünütler İncelendi Ve Sanıktan Tekrar Soruldu Evladım Burası Sizin Forum Değilmi Sen Süper Moderatör Değilmisin Konuyu Açan Müşteki Değilmi Kilitleyen Sen Değilmisin?

CaNaT: Efendim Forum Bizim Ben Süper Modum Konuyu Açan Müşteki Kilitleyen benim Ama Foruma Kamerayı Kim Koymuş Üstelik Ben Böyle Birşey Yapmadım hakim bey bunlar montaj.

Leader: Sus foruma kamerayı kimin koyduğunu sordun deli yürek Evladım bana MorciveT Çağırırmısın evet MorciveT Kamerayı Foruma Sen Koydun Bunun Suç Olduğunu Biliyorsun Ve Göze Alarak mı Koydun Ve Neden Koydun?

MorciveT: Efendim Foruma Kamerayı Ben Koydum Suç Olduğunu Biliyorum Göze Aldım Ve Haksızlık Yapıldığı İçin Koydum.

Leader: Peki Sayın Savcı Teskii Takkat talebiniz Varmı?
sıla: Hayır Sayın Hakim
Leader: Söylemek İstediğiniz herhangi Birşey
sıla: Dosyada Mevcut Deliller Toplanmıştır Araştırılacak ve incelenecek Bir Konu Kalmadığından Sanık CaNaT ın Türk Ceza kanununun yukarıdaki Sek Maddeleri Uyarınca Cezalandırılması Kamu Adına Talep ve Mütaala Olunur Sayın Hakim.
Leader: Yaz Kızım, Savcı Hanım Teski Takkat Talebinin Bulunmadığını söyledi Ve Son Söz Olarak Söyleyecekleri Soruldu Sayın Hakim Dosyada Mevcut Deliller Toplanmıştır Araştırılacak Ve İncelenecek Bir Konu Kalmadığından Türk Ceza Kanununun Yukarıdaki Sek Maddeleri Uyarınca Sanığın Cezalandırılması Kamu Adına Talep Ve Mütaala Olunur Dedi.
Leader: Karar Türk Milleti Adına Sanık CaNaT ın Belirtilen Suçu İşlediği Kamera Görüntüleri Tanık Beyanları Ve Tüm Evrak Kapsamınca Anlaşılmak İle Eylemine Uyan Türk Ceza kanununun ilgili maddelerine göre Bu Suçu İşlediği Anlaşılmış Ve 3 Yıl 2 Ay Hapisle Cezalandırılmasına Hapiste Kaldığı Süre İçerisinde kamu haklarından mahrumiyetine ve Mahkemenin Web Sitesinin Düzeninden Savcı Gözetimi Altında Görev Yapmasına Ve kazanılan Paranın Sanıktan Tahsili İle Hazineye irat kaydına Karar Verilmiştir Bu Karar Ankara Tenzih Mahkemesine Gönderilerek Açıkça Okunup Anlatıldı kararın 7 Gün İçinde Temizi Kabil olmak Üzere kamu adına Karar Verildi CaNaT Bu Kararı Beğenmeyebilirsin 7 Gün İçinde Ankara Tenhiz Mahkemesine Başvuruda Bulunabilirsin orada benim kararım doğru çıkarsa söylediğim cezayı çekersin yoksa bana hakim bey yanlış karar verildi denirse bende kararın yanlışlığını düzletmek amacı ile ankaradaki cumhuriyet Başsavcısı İle Hakimin Dediklerini Uygularım...
Ara
Cevapla
# Pè®iM§ii #
#2
deLisin Sen Big GrinBig Grin
Ara
Cevapla
deli yürek
#3
Deli Değilim Zır Deliyim Deli Olduğumu Biliyordum Teşekkürler tekrar hatırlattığınız için.Big GrinBig Grin
Ara
Cevapla
# Pè®iM§ii #
#4
riCa Ederim Ne Demek Tongue
Ara
Cevapla
deli yürek
#5
Dayanamadınız Ve Sonunda Adamı Dava Ettiniz DemiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Cevapla
# Pè®iM§ii #
#6
Ewet Napiim ßu aCıyLa Daha Fasla Yasayamadım Big GrinBig Grin
Ara
Cevapla
deli yürek
#7
Eyvah CaNaT ın İşi Zor.
Ara
Cevapla
# Pè®iM§ii #
#8
Hemde cOk Zor Big GrinBig Grin
Ara
Cevapla
deli yürek
#9
Allah Kimseyi Sizin Elinize Düşürmesin Aman Çok TehlikelisinizBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Cevapla
# Pè®iM§ii #
#10
deli yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Kimseyi Sizin Elinize Düşürmesin Aman Çok TehlikelisinizBig GrinBig GrinBig Grin


yOk ße ßen Kim Tehlike Kim Big GrinBig Grin
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Size özel duygusuz .. €BeRimSin 52 3,213 10-23-2008, Saat: 06:47 AM
Son Yorum: play-54
  Ünlülere Duygusuz.com'u sorduk.... Yorgun Yürek 13 1,141 09-24-2008, Saat: 02:00 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Duygusuz Üyeleri İle Şeytan Arasında Geçen Dialoglar: *Asİ-yÜrEk* 34 2,209 07-04-2008, Saat: 09:10 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Duygusuz sınavda:) Shrewish 33 1,571 06-04-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Duygusuz üyeleri Yazılıda: *Asİ-yÜrEk* 8 511 06-02-2008, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 11:06 PM