:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ünlülere Duygusuz.com'u sorduk....
Yorgun Yürek
İbrahim Tatlıses

Urfa’da Duygusuz.com vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum.

Reha Muhtar

Burdan bütün Duygusuz.com üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Duygusuz.com her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.Big Grin

Anayasa Mahkemesi Başkanı

Forum üyelerine saygıyla duyurulur.!
Duygusuz.com Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!
Forum'da Moderatör olacak kişi forum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!

Banu Alkan

Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla Duygusuz´a renk katacagim, ayol iyiki varsin Duygusuz.com ...Big GrinBig Grin

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz Duygusuz.com gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu..Big GrinBig Grin

EMRAH

Bak Gülcan burasi Duygusuz.com artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan Duygusuz.com var artik bize sahip cikacaklar..:yikildim:

AJDAR

Cikita Muz, muz. Ben bu sevgi nehrine forumuna MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda ben takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikita muz, muz...:yikildim::yikildim:

Erman Hoca

Artik bende bundan sonra Duygusuz.com da spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

Saadettin Teksoy

Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim.biz sırlara karışmış konuları gün ışığına çıkartacağım Sakın Duygusuz.com dan ayrılmayın ..Big GrinBig Grin

..gözde.gif€n iYi FoRuM BiZiM FoRuMgözde.gif..
Ara
€BeRimSin
Alıntı:[b][SIZE=4]EMRAH
[/SIZE][/b]
Bak Gülcan burasi Duygusuz.com artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan Duygusuz.com var artik bize sahip cikacaklar.. :yikildim:

Teşekkürler .. Big Grin Big Grin Big Grin
PesmisT GirL
AJDAR

Cikita Muz, muz. Ben bu sevgi nehrine forumuna MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda ben takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikita muz, muz...:yikildim::yikildim:

Buna biddim Tongue

teşekkürler
Ara
chuLsuzz péri!
Reha Muhtar

Burdan bütün Duygusuz.com üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Duygusuz.com her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.Big Grin

beendim sa0L..:yikildim::yikildim:
Ara
Yorgun Yürek
Sizlerde sağolun Smile
Ara
€BeRimSin
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizlerde sağolun Smile

Asıl sen sağol .. Smile
bidely
AJDAR

tesekkürler
Ara
€BeRimSin
gözde.gif..

Bunlarda güzel .. Big Grin
rapunzel
komik olmuş sağol Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Rica ederim arkadaşlar Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Mahkemesinde Duruşma deli yürek 14 1,182 12-23-2009, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: deli yürek
  Size özel duygusuz .. €BeRimSin 52 3,155 10-23-2008, Saat: 06:47 AM
Son Yorum: play-54
  Duygusuz Üyeleri İle Şeytan Arasında Geçen Dialoglar: *Asİ-yÜrEk* 34 2,158 07-04-2008, Saat: 09:10 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Duygusuz sınavda:) Shrewish 33 1,520 06-04-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Duygusuz üyeleri Yazılıda: *Asİ-yÜrEk* 8 484 06-02-2008, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:29 AM