:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana sarıl(a)madım... Beni sar(a)madın..
eRCi

Yokluğuna iz sürdümvirgul.gif sonra sürgünlere sürüldüm... Senin merhametine kaldı artık çocuksu tebessümlerim.
Sana sarıl(a)madım... Beni sar(a)madın..
Yağsızdı hüznümvirgul.gif kay(a)madı avuçlarımdan..

Yüreğinin hücresine göm(ül)düm. Düş'lerim yasak. Sen yasak. Dokunmam yasak. Nefesini ödünç verir misin bana? Oksijensizim.

Yamaya yamaya giyiyorum üzerime artık sevdayı. Dünlerden ödünç alıyorum eksik sevinçlerivirgul.gif yüzüme ekliyorum. Aldanman için. Gülüşlerimvirgul.gif gözyaşlarımın ayaklarına takılsa da sen incinme diye sözlerimi yutarım...

Çatık kaşlı harflerimden ibaret değilsin alfabemde. Dik duruyor hala başı
aşk(ım)ın! Adlarımız birleşmemek için cümlelerde körebe oynuyor bir tek. Yakala(nı)rsam çığlığımı susturacağım.

Yara(lı)dır adım. Anladım ki sana susmakvirgul.gif ölüme sus(a)makmış... Git/me. Bacakları kırık ömrümde sensiz sendelediğimdevirgul.gif yerden kaldırdığım düş olarak kalma.

Cümle bulanıklıkları arasında kaybetmek istemiyorum suretini. Kalemimin rengi mi silikvirgul.gif yüreğinde ki yerim mi? Eşitliği blirsiz bir üçgenin içinde çapsız kaldım. Yine ben mi suçluyum? Yoksa eşitliğime yalnız denklemini savuran sen mi? Ben matematikten de anlamam ki..

Biz seninle bağlaçlarla bile bağlan(a)madıkvirgul.gif satırlara. Nokta koy(a)madık cümlelerimize. Virgülleri yoktuvirgul.gif vedalarımızın. Dar geçitlerde bir beden ol(a)madıkvirgul.gif ünlemlerden kaçan. Hep üç nokta düştü masalımıza.

Yarınlarım dünlerinin uykusunda. Zaten gelecek vakitlere de vurmadık hiç. Aynı tarafın savaşçıları bile değildik. Sana heybem de bir sürü sorular biriktiriyorum. Nerede yüreğinin mumlarını söndürüyorsun? Hangi şehir sana yetiyorvirgul.gif bensiz? Hangi gülüşlere sunuyorsun benden (ç)aldıklarını? Hangi ten saklıyorvirgul.gif teninde ki kayıp medeniyetimi? Hangi satır başında geçiyor adımvirgul.gif alaycı da olsa?

Yoksa sende mi bu soruların cevabını ben de aramaktasın? Ben mi nasılım? Ben ki; tuzaklı mayınlarına basıpvirgul.gif parçalandım. Yüzüstü yatıyorum toprağı kan kokanvirgul.gif ovalarında. Mahremiyetini açtığın kucaklarda intihar oluyorumvirgul.gif senden habersiz

Seni büyütmek korktuğum satırlarımda kendim büyümüşüm meğer

Bu masalın sonunda gökten bir elma gibi adın düşüpvirgul.gif adımla mı birleşecek?

Şehrin morglarında bir Efsun yatıyor şimdivirgul.gif yarı diri. Gözleri açıkvirgul.gif yüreği dilsiz. Ölmedivirgul.gif ölemiyor. Ama yaşamıyor da!

Varlığından özür diliyorumvirgul.gif hala yokluğunda can çekiştiğim için

Say ki;

Parmaklıklarımız zehirli tellerle örülmüştü...

Sana sarıl(a)madım... Beni sar(a)madın...
rapunzel
güzel bi yazı...
teşekkür...
Ara
eRCi
rica ederim ben teşekkür ederim okuduğun için..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:13 PM