:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen varsın ya‏
samigoncu
asknokta.gif Sen varsın diye

asknokta.gifGüne her zamankinden daha erken başlıyorum. Sanki kendimi günler boyu uyumuş gibi hissediyor ve gayet formda oluyorum.

asknokta.gif Gözlerimin içi gülmeye başlıyor, yanaklarım pembeleşiyor, acayip güzelleşiyorum. Beni gören aşık olduğumu anlar. Müzik kadar aşk da ruhun gıdasıdır.

asknokta.gif Bir anda alış-veriş delisi oldum. Ama bu tam bir çılgınlık aşamasıdır. Yepyeni giysiler, kokular. Dolaptakilerin ise pabuçu çoktan dama atıldı.

asknokta.gif İş güç kendini arka planda buluyor. Ne varsa ne yoksa hep sen varsın.

asknokta.gif Beni görenler nedensiz sırıtmalarıma herkese hatta hoşlandığım kişilere dahi sevgi dolu davranmama bir mana veremiyorlar. Halbu ki ben yeni aşkım sayesinde dünyanın en mutlu insanıyım. Varsın beni anlamasınlar.

asknokta.gif Paronayak olup çıkacağım böyle giderse, yemeden içmeden kesiliceğim. Sürekli seni düşünüyorum. Ya beni aldatıyorsa, bugün hiç aramadı ya başına bir şey geldiyse gibi paranoyalar üretiyor beyni. :-D Senin benim yanımda olmadığın zamanlar işkence saatleri haline geliyor..

asknokta.gif Seninle geçen süre nedense su gibi akıp geçiyor. Seni her gün konuşup seni görmek istiyorum..

asknokta.gif Kalp atışlarım bir türlü normale dönmüyor.. Hele seninle konuşunca adrenalin miktarım maksimum noktalara sıçrıyor. Ellerim titrer, mideme kıramplar giriyor.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 483 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: wildfang
  iYiKi VaRSıN Ki eRCi 2 467 08-06-2011, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: eRCi
  Her Nereye Baksam Orda Sen Varsın.. MeLeksi 1 535 02-01-2011, Saat: 09:07 PM
Son Yorum: history
  hala varsın biliyorum.... Qetesh 10 878 01-02-2011, Saat: 01:56 PM
Son Yorum: Qetesh
  sen varsın history 1 399 12-08-2010, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:57 PM