:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Söyleyeceğim Tüm Kelimelere Sansürlü Diyorlar
acemhe
Sana söyleyeceğim tüm kelimelere sansürlü diyorlar karalıyorlar cesaretimi! Yıkılıyor güvenim, hayalim varsa neyim!
Sonrasın da..
Kalıyorum apaçık ortada! Bulamıyorum seni anlatan kelimeler daha fazla.. Yıkılıyor umutlarım bir bir... Nefretimi anlatacak, fışkıracak içimdekileri, bulamıyorum adeta!

Bir düşünce sarıyor bedenimi. Ondan mı, yanındakinden mi nefret etmeli ?
Peki ya onun benim hakkımdaki düşünceleri..? Sanırım bilmesek daha iyi! Fazla laubali…
Hepsinin içinden kala kala ona mı kaldın kalbim! Diyorum ama anlatamıyorum derdimi… Biranda nedensiz susuşlarda buluyorum kendimi. Ahh İstanbul… Fazlasıyla acıtıyorsun bedenimi !

En son ne zaman ağlamıştım bir gereksiz için ? Ne zaman dökmüşüm yaşlarımı anlamsız bir serüven için! Hmm. .Hatırlayamadım şimdi.. Ne yani, o kadar eski mi ?!
Sanırım evet…
Artık geçmişimde kalmışsın sen! Tozlanmış raflarımın arasındaki sarı sayfalı kitaplar.. Bak! Seni anlatmak için ne çok tamlama kullandım! Oysaki sadece 'gereksiz' demem bastan sona anlatıyordu seni! dimi ? ..

Çocuksu ruhlara kaptırdım kendimi. Bilmem kaç serüvenlik bir dizi! Kaç bölüm oynandı ki? Yine de, hayatımı anlatmaya yetmezdi.. Kaç sezonluk filmler gördüm ben! Hiçbiri de sevdayı anlatmaya yetmedi, yetemedi !
Daha devam eder senaryolar yazılmaya.. Hepsinin sonu aynıdır! Klasik Türk filmi ..

Yeşilçam'dan teklif geldii… Sanırım beğenmişler hayatımla oynama fikrini ( :

Biliyor musun, eskidendi seni seviyorum'la başlayan, hayatımsın'la biten cümlelerim. Sevmiyorum işte kimseyi ! Ne seni, ne de sevdirmeye çalışan emellerini ..

Gidişlerim soğuktur, bilirsin !
Ona göre hatırlatayım dedim.. Dışarıda ayaz var, kalın giyin !

Kendine İyi Bak! Çünkü, yanında sana bakacak bir ben olmayacak !
Ara
Hayat_Bu
Güzel bir şiirmiş..Demekki bu halim hiç olmadığından gözümden kaçmış.Smile
Kaçırmayanlar varmış Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:31 PM