:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? Sev?yorum Kadar
ROSE
Bence Kirilmayi Kİmse Sevmez Ama Cİddİİ Konularin İÇİnde O Kadarda Abartiya KaÇmamak Lazim Dİyye DÜŞÜnÜom Ben Neyse Sanada Saygimiz Var .....sayende AliŞtikkk SmileSmile)SmileSmileSmile:Smile
Ara
mahkum
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:al??t?k al??t?k ger?ek hayattada ?ok g?len mi
:yikildim:KEND? KEND?ME VE DURUP DURURKEN B?LE:yikildim::yikildim::yikildim: YAN? DEL? TANIMINA UYUYOM:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
KONULARI CİDDİYE ALIYOM:yikildim::yikildim::yikildim: KENDİMİ DEĞİL:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
Valla Konulari Cİddİye AldiĞin O Kadar Bellİkİ Kendİ Makalende Bİle Sonunda GÜlÜon Hayran Kaldim Yanİ Senİn Cİddİyet AnlayiŞina SmileSmileSmile
Ara
mahkum
BU YAZIYI YAZAN NASIL BEN OLABİLİRİM Kİ GİBİLERİNDEN GÜLÜYOM :yikildim::yikildim::yikildim:HAKKATEN BEN Mİ YAZMIŞIM YAW:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
Bak Ne GÜzel Demek Kİ Sen YazabİlİomuŞŞun ..):
Ara
mahkum
YAZABİLİYOMUŞUM DEMİ:yikildim::yikildim::yikildim: SAYENİZDE ANNADIK:yikildim::yikildim:TEŞEKKÜRLER FORUMUN GÜZEL İNSANLARI:yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
Senİn De AnladiĞini GÖrdÜk Ya Artik Form ÇÖksede Gam Yemeyİz Smile)SmileSmile:Smile):
Ara
mahkum
BEN TÜNELİ KAZIYOM AMA DESTEKLERİ SAĞLAM KOYUYOM ÇÖKMEZ MERAK ETME:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
Ee Demİ Temelİ SaĞlam Atmak Lazim İŞİn Ustasi Sensİn Bİze Laf Demek DÜŞmez Hadİ Kolay Gelsİn Sana SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,879 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: wildfang
  işte bu kadar çoooooooookkkkkkkk sıla 3 1,157 01-24-2009, Saat: 01:50 AM
Son Yorum: sıla
  İçimde Ne Kadar Sen Varsan , Bir Bir Uğurladım Firari Fırtına 21 1,922 09-30-2008, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Yanımda sen olana kadar... beautiful_matrax 4 867 07-04-2008, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Bilinmezlik o kadar kötü ki... dreamlike__ 3 587 06-20-2008, Saat: 11:41 AM
Son Yorum: beautiful_matrax

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:03 AM