:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçimde Ne Kadar Sen Varsan , Bir Bir Uğurladım
Firari Fırtına
icimdenekadarsenvarsaiwxk0.jpg

İçimde Ne Kadar Sen Varsan , Bir Bir Uğurladım ....

Senki beni bende anlamayan bir sevgiye düştün , Senki beni bana bağlamayan bir yüreğe sürüklendin , Senki senli olan beni yanlış hayal ettin . İçimde ne kadar sen varsan , bir bir uğurladım seni .

Yüreğim acıdı , içim titredi ama bunu sevgim için yaptım . Sevgimde sen var olduğun için yaptım . Bu bir temel di , bu temel yanlış atıldığı için yaptım . İçimdeki senleri bir bir uğurladım .

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
K€$K!NßI¢@K
Her an her yürek başka bir tarafta. Güneş olup parlayamasak da yıldızlar olarak yanaklardan süzülen sulara yansıyıp, yakamoz olur ışıldarız gecenin karanlığında.. Uğurlamak kolaymış uğurlanmaktan ama neylersin vakti gelmis..

Yaşanılanı güzelleştiren uzunluğu mudur yoksa hissettirdikleri mi? Dakikalar vardır ömre bedel, saniyeler vardır ömür çürütmeye yeter. Yaşanılanı güzel yapan hissettirdikleridir, yürekte estirdikleri. Belki bir gün ama bir ömre bedel, tıpkı kelebeğinki kadar. Dört yıl kulakları doldursa da yürek aç kalmış senelere, pes etmeyen dostluklara. Vakti geldi demek ki ayrılığın, biz de karışıyoruz gidenler kervanına...

Hazan mevsiminde tutunsa da yapraklar dallarına sıkı sıkıya, bir umut taşır içinde başka bahara, bırakır kendisini elveda derken dalına, içine hüznü dolsa da ayrılığın, vuslatını düşünür, yeniden tutunacağı günü sıkıca..Dalından düşeceğim de bari savurma rüzgâr. Aynı ağacın dibinde kalayım dostlarla, yüreğimi ayrılık rüzgârıyla savurup bulunacağı bir mekân bırakmasan da bari bilelim bedenler nerede olacak, yürekten ayrı, dosta hasret…

Vakit UGURLANMA vakti...
Ara
Firari Fırtına
Geceler uzun , elbet uğurlanma zamanı gelecekdir .

Yolumuz belli , yüreğimiz belli ... Sorun yok demekdir ...

Sevg ...
Ara
TutkuM
Yüreğim acıdı , içim titredi ama bunu sevgim için yaptım . Sevgimde sen var olduğun için yaptım . Bu bir temel di , bu temel yanlış atıldığı için yaptım . İçimdeki senleri bir bir uğurladım .
burası çok güzel yüreğinize sağlık...
Ara
Firari Fırtına
Yüreğin her yeri güzeldir ......

Sevg ...
Ara
tatlı@_cadı@_vbulletin3_import7443
Senki beni bende anlamayan bir sevgiye düştün , Senki beni bana bağlamayan bir yüreğe sürüklendin , Senki senli olan beni yanlış hayal ettin . İçimde ne kadar sen varsan , bir bir uğurladım seni .

yazilarinn hepsi benlik eline sağlik
Ara
Firari Fırtına
Yürekler bir desene ....
Ara
sanirim öyle
Ara
Firari Fırtına
Bu iyi , bari anlarız birbirimizi ....

Sevg ...
Ara
anliycamizdan eminim yürek adami
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,890 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: wildfang
  işte bu kadar çoooooooookkkkkkkk sıla 3 1,158 01-24-2009, Saat: 01:50 AM
Son Yorum: sıla
  Yanımda sen olana kadar... beautiful_matrax 4 869 07-04-2008, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Bilinmezlik o kadar kötü ki... dreamlike__ 3 591 06-20-2008, Saat: 11:41 AM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Özlemim İÇİMDE YANIYO/HERŞEYİME..... ÇiLeK 10 1,428 03-09-2008, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:57 AM