:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Yazi Sana Sevd???m....
ROSE
Bu Yaz? Sana Sevdigim...

Sen giderken ben y?re?im ellerimde,g?z?mde ya?lar seni seyredece?im Ta ki karanl???n i?inde kaybolana kadar Sonra yava? yava? y?r?meye ba?layaca??m Att???m her ad?m beni senden biraz daha uza?a g?t?recek.. ?ki damla ya? akacak g?zlerimden y?re?ime..Her damlada seni ?a??raca??m...

Nereye gitti?imi bilmeden y?r?yece?im saatlerce ?l?m? d???nece?im sonra Her ?eye son vermeyi Ama akl?ma "sen" geleceksin.. Cesaret edemeyece?im.. ?ki damla ya? akacak g?zlerimden.. Her damlada seni ya?ayaca??m...

Hi? bitmeyecek bu gece Bundan sonraki gecelerin bitmeyece?i gibi.. Sabaha kadar resimlerine bakaca??m.. ?ki damla ya? akacak g?zlerimden.. Her damlada seni hat?rlayaca??m...

Elim telefona gidecek.. Seni aramak isteyece?im.. Sana ba??rmak, hayk?rmak isteyece?im.. Ama belki korkudan belki istenmemenin verdi?i ?z?nt?den arayamayaca??m.. ?ki damla ya? akacak g?zlerimden..Her damlada seni duyaca??m..
G?ne? do?acak.. Kimin i?in acaba?? Benim i?in olmad??? kesin Kendimi yollara ataca??m.. Kalabal???n i?ine kar??aca??m Tutunacak bir dal,s???nacak bir liman arayaca??m kendime Akl?ma "sen" geleceksin.. ?ki damla ya? akacak g?zlerimden.. Her damlada seni arayaca??m..

Annemler soracak.. Neden diye soracaklar.. Neden gitti?? Verecek bir cevap bulamayaca??m..Bildi?im t?m kelimeler sanki senle beraber gitmi? gibi olacak.. ?ki damla ya? akacak g?zlerimden Her damlada seni g?rece?im...

??te senin istedi?in oldu.. ??te benim hayat?m?n ?zeti..

Her ?eye ra?men ayr?lmakta kararl?yd?n Ama bende seni i?imde ya?atmaya kararl?y?m.. B?rakta hi? de?ilse seni istedi?im gibi ya?ayay?m Son ?p???n?n s?cakl??? kals?n dudaklar?mda Son s?yledi?in s?z elveda de?il SEN? SEV?YORUM olarak kals?n… Sen git ben gelmiyorum
SENDEN KALANLARLA BURADA KALACA?IM ?ki damla ya? akacak g?zlerimden Her damlada sana yeniden a??k olaca??m!!!!!

Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi Ama aklıma "sen" geleceksin.. Cesaret edemeyeceğim.. İki damla yaş akacak gözlerimden.. Her damlada seni yaşayacağım...

Hiç bitmicek bu gece..

güzel.. gerçektenn yüreğine sağlık.
Ara
ROSE
TeŞekkÜr Ederİmmmmmmm.......
Ara
Tam1_MaynaK
coqh güselmiş jnm yha saolasınn Smile
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim sende sağolllll SmileSmile
Ara
p£r!k!z!
tşkrler güzel miş cnm =)
Ara
AdAmIn1i
Tşkler Rose Güzel Smile
Ara
ROSE
rica ederim beğenmene sevindim....Smile
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim Smile
Ara
TuaNa
gerçekten tebrikler....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 451 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 332 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 729 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 11:59 AM