:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iLKeR HosqeLdinNn Pisqom
adyge55
iLKeR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HşÃŸ SaoL Big Grin SaoL'Da KapiDa Kırmızı HaLi GöremeDim Ben Big Grin Tongue

kırmızı halıyıda çiğ3em'mi dedi sana malesef bizim öyle bir lüksümüz yok Big Grin

PeRim$si !! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üStüne qitme Nen Kanki^min Ha o aCmısh Ha ßen Big GrinBig Grin Baklawayı Sen Getircen Sekerim O Degil Hadi Bi Colada Yanına aLıverde Servis eD Söle Tatlı Yiyelim Tatlı Konusalım Dimi Ama Big GrinBig Grin

baklavayı alında tatlı yiyelim tatlı konuşalım amma cimri çıktınız sizde ha Big Grin
Ara
PeRim$si !!
Aaaaaa üStümüze İyiLiq Saqlık Cimri Olan Sensin Tongue Her Yeni qeLen Üyeye Aynı Sendromu Yaparak Hem Baklawalarını Hem Paralarını Hem Umutlarını Hayallerini aLıOosun Nedir ßu Senden Cekdiqimis Yha Seni Site Sahißisi Her Kimse Onu Sikayet Edcem Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
her yeni gelen üyeden baklava istediğim doğrudur ama para ile işim olmaz bu yalnış bilgi Big Grin gerçi şuana kadar baklava alan olmadı oda ayrı bir mevzu Big Grin

şikayet ve istek bölümünden şikayetini bildirebilirsin birazda abartılı yap şikayetinide cezamı çok versinler hayatıma az renk gelsin Big Grin
Ara
PeRim$si !!
Yok Nen Kıyamam Simdi Sikayet Edersem Seni Ordan ßuraya Sürerler Sad Kafanı Gözünü Neyim Patlatırlar Yazıq OlurBig GrinBig Grin Sonra ßen Kimle Uqrascam Sen ßenim Stres Hmm Sey Hmm Stres Topum^sun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
olmaz şikayet et beni etsen darılım bak hayatıma renk gelsin varsın iki gözüm şiş olsun varsın sürsünler beni en ucra köşelere Big Grin fakat ben stres topu felan olamam sen kendine başka bir stres topu bul Big Grin
Ara
PeRim$si !!
Tamam ßuluOorum ßundan Sonra Senle Ayrı Dünyaların Cok ayRı İnsanlarıyız No Cevap Sana Hıh Sad
Ara
adyge55
vay triplerede girermiş ama sana yakışmıyor tripler felan filanlar işte gel sen eskiye dönüş yap Big Grin
Ara
iLKeR
Şşş..! Ben KonuYa eL AtıYom ŞimDi Big Grin adyge55 TaTLıyı Sen aLıOn İçeCekLerde Bidanem aLSın Big Grin
Ara
adyge55
mümkünatı yok olmaz aranızda anlaşın biriniz tatlı birinizde içeçekleri alın olay çözülsün Big Grin
Ara
iLKeR
Sen Ne AkıLLı ŞeySin ÖyLe Big Grin AKıLLı.Tv Senin oLSa Gerek Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:36 PM