:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: iLKeR HosqeLdinNn Pisqom
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Evet Sayqı Deqer Site Sakinlerimiz .. Coh Muhterem Aramıza Yeni Katılan KandaSsım'La Sizi Tanısdırım Dedim Artık Oda ßizden Big GrinBig Grin Hosqeldin Pisqom :yikildim:
AyyHh BeBeim Ya Big Grin HşÃŸ ßidanem Umarım qüZeL Vakit GeÇiririz GerÇi ßizim oLDuqumuZ Her Yer qüZeL GeçiO Ama MakSat Adet Yerini BuLSun Big Grin ii PayLa$ımLar HerKese Big Grin
Kotu qeCmesi Mümkün Diil ße Pisqom Big Grin İki Deli Mındar Etces Ortalıqı Valla Big GrinBig Grin
Hea ßidanem Big Grin Ben DeLi Sen Zıır DeLi ŞimDiDen ALLAH Sabır VerSin ForuM HaLKına Big Grin Big Grin
ßencede aLLah Saßır Versin Big Grin qerCi ßurdaqilerinden ßizden Farklı ßi Yonu yOq Ama taßi YetisemiOolar ßana Big GrinBig GrinBig Grin
hoşgeldiniz SmileSmile
hosß^duk Duyqusuz Melek Smile
hoş gelmişsin kardeş ama konuyu kendin açsan daha şık dururdu Big Grin

bu arada çiğ3em bizim adeti söylemiştir sanırım sanada baklavamız nerde Big Grin
HşÃŸ SaoL Big Grin SaoL'Da KapiDa Kırmızı HaLi GöremeDim Ben Big Grin Tongue
üStüne qitme Nen Kanki^min Ha o aCmısh Ha ßen Big GrinBig Grin Baklawayı Sen Getircen Sekerim O Degil Hadi Bi Colada Yanına aLıverde Servis eD Söle Tatlı Yiyelim Tatlı Konusalım Dimi Ama Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6