:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden MOR ?
ѕqρα кJмя
Kür ŞÃ¢d Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O pembe formaların amacı da utançtan kızaran yüzleri kamufle etmek miydi acabâ? Mert dostumun bakış açısıyla "evet"...

Mâziyi kurcalamak niye tipik Galatasaraylı savunması? Hiç düşündün mü? Mâzimizin parlaklığından...

Tipik Fenerli tavrı ise Galatasaray'a b*k atmak... Bunun nedenini hiç düşündün mü? Mâzinizin berbatlığı...

Yâni dostum... İkile!!! Big Grin

mâzinizi üstüne bişeyler katarak iyice parlaklaştırsaydınız? ama siz Tromso lekesiyle kararttınız onu Big Grin

evet aldığınız bi Uefa,Super Kupanız var,eyvAllah lafımız yok ama ne zaman? 2000'deee..

şimdi 6s nerde? bunu sorgulayın siz,bizle uğraşmak yerine (:

konu 6syi küçük düşürmek değil,konu formanızı küçük düşürmek .

evet formanız benim gözümde çok kötüdür,çoğu kişi tarafındanda dalga konusu olmuştur,olacaktır da. 3 kere 2=6 bu böyle Big Grin
Ara
Son Noktam
:yikildim::hihi:kop::hihi:yikildim:
Ara
Qetesh
Mert sen git yaşıtlarınla tartış tamammı? Seninle tartışmaya gelmiyor. Çünkü biz ne yaparsak yapalım sen kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun. Kendince haklısın sadece.

ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdi 6s nerde? bunu sorgulayın siz,bizle uğraşmak yerine (:

Şimdi Fb nerde peki? Yapılan onca transferler, harcanan o kadar paralar. Sonuç ne? Gs herzaman ve her yerde Fb den daha iyi. Karalamaya çalışma boşuna. Zaten istesende karalayamazsın. Ayrıca bizim kimseyle uğraştığımız yok siz gidip bizimle uğraşıyorsunuz. Hiç gördünmü Fb yi aşağılayıcı bir konu açıldığını? Kim neyi kıskanıyorsa onunla uğraşır. Sizin kıskanılacak bişeyiniz yokki. Alayınız çirkef..
Ara
xxxGLsMxxx
ahhahaicon10.giffenerin bi de doritos paketinn renklerinde bi forması daa varmış:yikildim:alemsinz yaa:yikildim:
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdi dedim ki;

ulan sarı nerdeee kırmızı nerdeeee?

hani dedim kırmızı-mavi olsa renkleri,karışımından bişey çıkmıştır ama yok Big Grin
kesin pembe de sarıyla lacivertin karışımıdır(!):yikildim:
tabi pembedn utandınz hmn kaldrdnz o formayı..e utanmanz da doal hani hak veriyorumicon10.gifama biz formamızdan utanmıoruz mor olması bişei deiştrmio ve mor renginde bi sorun yok..en azından pembedn daa normal bi renkicon10.gif..yne biz üstünz anlicanConfusedmiley16:
ѕqρα кJмя
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mert sen git yaşıtlarınla tartış tamammı? Seninle tartışmaya gelmiyor. Çünkü biz ne yaparsak yapalım sen kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun. Kendince haklısın sadece.

kendimi haklı çıkartma çabam yok,evet mazîmiz sizden kötüdür,olabilir. Geçmişte evet sizden kötüydük. Ben şimdiye bakıyorum,bilmem anlatabildim mi?

Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdi Fb nerde peki? Yapılan onca transferler, harcanan o kadar paralar. Sonuç ne? Gs herzaman ve her yerde Fb den daha iyi. Karalamaya çalışma boşuna. Zaten istesende karalayamazsın. Ayrıca bizim kimseyle uğraştığımız yok siz gidip bizimle uğraşıyorsunuz. Hiç gördünmü Fb yi aşağılayıcı bir konu açıldığını? Kim neyi kıskanıyorsa onunla uğraşır. Sizin kıskanılacak bişeyiniz yokki. Alayınız çirkef..

karalama derdinde değilim,hâlâ karalama diyorsunuz.

sizi,niye karalim? çocuk muyuz biz ya?

ben formanızı karalıyorum,formanıza takıldım,formanıza güldüm .

şimdi anladın mı,hacı? Big Grin

konu forma,sizin bizi karalayamayacağınız gibi,bizim de sizi karalayamayacağımız kesindir Wink

alayınız çirkef lafı ağır,bence biraz daha seviye lâzım Wink

en azından taraftarımıza dokundurma yapmazsan,sevinirim .
Ara
Seyduna
mert harikasın Big Grin
Ara
Qetesh
Avukatında gelmiş.. Big Grin

ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alayınız çirkef lafı ağır,bence biraz daha seviye lâzımWink

Hiçte değil. Hele senin gibi "lan" lafını dilinden düşürmeyen biri için hiç değil..

Bide önce şu pembe forma lekesini açıkla ondan sonra mor formaya geçelim Tongue ..
Ara
xxxGLsMxxx
ahhaha katılıyrmicon10.gifbi de doritos paketinn renklerni untmylmicon10.gifözenti gençlikicon10.gif
Qetesh
Mert bu kez bari direnme Big Grin .. Tamam siz haklısınız deBig Grin .. Özür dilemenide istemiyoruz Tongue ..
Ara
'Belinay'
Hehe konu sapıtmış Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OkuLa Neden Gidiyoruz¿ (işte cewabı) PCKoPaT 1 389 04-10-2022, Saat: 11:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Neden ders çalışamıyoruz ? CaNaT 5 616 10-18-2010, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: acemhe
  Kadın^lar Neden bilqisayara # Pè®iM§ii # 2 503 11-19-2009, Saat: 04:39 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Kadın^lar Neden bilqisayara benzer ? # Pè®iM§ii # 0 441 11-19-2009, Saat: 02:11 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Bir Emodan Sevgilerle :) NEDEN BEN TANRIM :D chatlaq 0 400 07-21-2009, Saat: 01:58 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:45 AM