:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden MOR ?
ѕqρα кJмя
Uzun zamandır yazmıyordum buraya,biraz karalim dedim.

şimdi başlıktan da belli , konumuz renklerden ara bir renk olan(ki kendileri maviyle,kırmızının karışımıdır,biraz daha koyusu bordo diye geçiyo sanırm) MOR rengi.

şimdi bu mor rengini,ismini vermek istemediğim guzide(!) bir spor kulubümüüz almış forma yapmış!

yani bildiğimiz mosmor bir forma.

isterseniz göstereyim;

o5800.jpg

hani forma şekil dursun diye Arda'ya giydirmişler :yikildim:

şimdi dedim ki;

ulan sarı nerdeee kırmızı nerdeeee?

hani dedim kırmızı-mavi olsa renkleri,karışımından bişey çıkmıştır ama yok Big Grin

sonrada jeton düştü;

arkadaşların bu çok sayın(!) (ya da bunları hiç saymayın) arkadaşların 8 yıllık bi Kadıköy'de bırakın beraberliği,galibiyete hasreti var.

bizde her maçtan sonra söyleriz; 'İşte böyle her sene böyle' diye,artık marşımız olacak şarkıyı' Big Grin

onlarda bu lafı duyunca,bi morarılar bi utanırlar soyunma odasına giderken,kafalar sineye çekilmiş mosmor kesilirler :yikildim:

sanırım bu yıl ki amaçları,bu durumu çok belli etmemek.

soran medya mensublarına: 'efendim neden morardınız?'

'Yok ya ne morarması,forma rengi o,yanlış görmüşünüz' diye cevap verebilmek için heralde.

sözün özü;

Kadıköy'e bu formayla gelin;BEKLİYORUZ ! Cool

haydi rasgele
Ara
Kür ŞžÃ¢d
Fenerbahçe'yi Kadıköy'de zor yeneriz. Orası doğru... Hatta yenemeyiz. Bu daha doğru... Çünkü Fener'in ligle alâkası yok ki... Tamâmıyla Galatasaray'ı yenmeye odaklılar. Ligin diğer maçlarına ise hazırlık maçı edâsıyla giriyorlar tabiî. Yeni gelen oyuncularına "Aman ah, şu şu târihte Galatasaray maçı var. Gözünü seveyim, o târihe kadar iyi hazırlan." uyarısını yaparlar ilk olarak. Rivâyet odur ki oyuncularla sözleşme imzâlamadan önce "Galatasaray maçında iyi oynama garantisi" talepleri de varmış. Rivâyet tabiî... Ben pek inanmadım. Aziz Başkan varken ne gerek var garantiye. Gelgelelim, Süper Lig'e ve Türkiye Kupası'na Aziz Başkan'ın bile gücü yetmiyor. Uefa'yı hiç katmıyorum ki onun için Aslan gibi olmak gerek. Şampiyonlar Ligi'ni ise hiç mi hiç katmıyorum ki onda başarı şansınız, bırak grupta sıfırı, yüzde sıfır... Sonuç: Yapacak bir şey yok. Anca takım karalama eylemi kalır geriye ki şu senin yaptığın ondandır. Aziz Başkan'a kalan ise parayı konuşturmak, ama hep de dilsiz paralar denk gelir oldu garibime. Eee senden büyük Allah var Aziz Başkan. Mor formalara gelince " www.2288gs.com linkini iyice bir bak." derim. Ve bu lüzumsuz konudaki son söz: Yüzümüz utançtan kızaracağına yenilgiden morarsın, ne çıkar.
Ara
ѕqρα кJмя
tipik 6sli savunma tarzları Big Grin

dostum,bende dönerim geçmişe,bende yazarım buraya Tromso ları,Erzurumsporları vesaireleri.

geçmişe dönmek çok basit,benim açtığım konu '2009-2010 formamız' 2000'den itibaren futbol geçmişi değil x)

konuyu kavrayamamışın,taşlayıp durmuşun.. ve hâlâ gelmiş 10 yıl önceki kupadan bahsediyosun bana,önemli olan onu icraata dökebilmek.

dökebildiniz mi? hayır.

baksana stadınızı bile devlet yapıyor,siz bundan utanmıyosanız,bizim utanacak bi yanımız yok Wink

bu formayla gelin Kadıköy'e tamam? (:
Ara
Qetesh
Mert yine ne satıyon dostum sen yaa Big Grin .. Önce bi Türkiye kupasını alın gelin ondan sonra burda GS yi küçük düşürmeye çalışın Big Grin ..
Ara
ѕqρα кJмя
konumuz forma,okumanız yok galba,sonra beni taşlayın boyna Big Grin

alın size 3lük :yikildim:
Ara
Qetesh
Konu forma değil Galatasarayı küçük düşürmek Big Grin .. Daha açtığın konunun içeriğini bilmiyorsun öğrende gel Tongue ..
Ara
xxxGLsMxxx
fenerbahçenin 2001 deki açık pembe formasını yeni gördüm..fotosu olsa koycaktm ama videoda gördüm..mor formaya laf ediosun ama pembe formayada sölicek söz bulamıorum..:yikildim:
Qetesh
Karı kılıklılar ne olacak Big Grin ..
Ara
Kür ŞžÃ¢d
O pembe formaların amacı da utançtan kızaran yüzleri kamufle etmek miydi acabâ? Mert dostumun bakış açısıyla "evet"...

Mâziyi kurcalamak niye tipik Galatasaraylı savunması? Hiç düşündün mü? Mâzimizin parlaklığından...

Tipik Fenerli tavrı ise Galatasaray'a b*k atmak... Bunun nedenini hiç düşündün mü? Mâzinizin berbatlığı...

Yâni dostum... İkile!!! Big Grin
Ara
...NesL!...
pembe pembe yakışır da Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OkuLa Neden Gidiyoruz¿ (işte cewabı) PCKoPaT 1 382 04-10-2022, Saat: 11:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Neden ders çalışamıyoruz ? CaNaT 5 609 10-18-2010, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: acemhe
  Kadın^lar Neden bilqisayara # Pè®iM§ii # 2 501 11-19-2009, Saat: 04:39 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Kadın^lar Neden bilqisayara benzer ? # Pè®iM§ii # 0 438 11-19-2009, Saat: 02:11 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Bir Emodan Sevgilerle :) NEDEN BEN TANRIM :D chatlaq 0 398 07-21-2009, Saat: 01:58 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 07:25 PM