:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::VeeE 1000. (son) msj:::
PunisheR
Evet arkadaşlar..son msjımı yeni bi konuda atmak istedim size..biliyorum daha önce veda başlıklı bi konu açmıştım,yorumlarınızı esirgemediğiniz için tşk ederim..hepinizi tanımak güzeldi..tutiyle aynı sebepleri paylaşıyorum büyük ölçüde..kendi kişisel sebebim olarak buraya yazmak eskisi kadar zevk vermiyo ne yazık ki..ama hepinizi tanıdığıma çok memnunum..

adamin1i ve woow kardeşlerim zaten ancak gurbetçi,tuuce,tatli_cadi,cadim,rose,yargıç,tuti,perikizi(sena) ve exselansa ayrı teşekkür yorumlarını esirgemedikleri için..

açtığım başlıkları okuma zahmetine giren ve yorumlarını esirgemeyen herkese içtenlikle tşk ederim..

bu msjla beraber foruma paylaşımı noktalıyorum,bundan sonra sadece arada bi özel msjlara bakmak için gireceğim siteye..msn gönderen olursa eklemekten memnuniyet duyarım..hepinizi tanıdığım için çok mutluyum..

Sevgiyle ve mutlulukla kalın,herşey gönlünüzce olsun Wink
Ara
ROSE
demek 1000 mesaj doldu yolun açık olsun ne diyelim ...herşey seninde gönlünce olsun sağlıcakla kal......
Ara
p£r!k!z!
ne deesem gitmekde kararlısın seni tanımaktan çok memnuniyet duydum.. bende tşkr ederim özcann herşey için..güle güle kardeşim k.i.b hayatta herşey gönnlünce olsun.. msn atarız =) heheh =)
Ara
ѕqρα кJмя
Bye Bye! ..
Ara
tatlı_cadı
bye bye abicim..Sad biraz qeç bye bye oldu ama olsun..Smile k.i.b..:o
Ara
gurbetci
kendine iyi bak özcan hersey gönlünce olsun arkadasimWink güle güle....
Ara
..TuuCe..
nese yaww forumda diiL ama dışarda sni rahat bırakmıcam msnde fiLn Big GrinBig Grin
kib arkadasmmm...
Ara
AdAmIn1i
Zuhahhaha Bende 10000. Mesajda Bırakcam Big Grin
Ara
w00w
özcan 2 le... Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:34 AM