:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: :::VeeE 1000. (son) msj:::
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Evet arkadaşlar..son msjımı yeni bi konuda atmak istedim size..biliyorum daha önce veda başlıklı bi konu açmıştım,yorumlarınızı esirgemediğiniz için tşk ederim..hepinizi tanımak güzeldi..tutiyle aynı sebepleri paylaşıyorum büyük ölçüde..kendi kişisel sebebim olarak buraya yazmak eskisi kadar zevk vermiyo ne yazık ki..ama hepinizi tanıdığıma çok memnunum..

adamin1i ve woow kardeşlerim zaten ancak gurbetçi,tuuce,tatli_cadi,cadim,rose,yargıç,tuti,perikizi(sena) ve exselansa ayrı teşekkür yorumlarını esirgemedikleri için..

açtığım başlıkları okuma zahmetine giren ve yorumlarını esirgemeyen herkese içtenlikle tşk ederim..

bu msjla beraber foruma paylaşımı noktalıyorum,bundan sonra sadece arada bi özel msjlara bakmak için gireceğim siteye..msn gönderen olursa eklemekten memnuniyet duyarım..hepinizi tanıdığım için çok mutluyum..

Sevgiyle ve mutlulukla kalın,herşey gönlünüzce olsun Wink
demek 1000 mesaj doldu yolun açık olsun ne diyelim ...herşey seninde gönlünce olsun sağlıcakla kal......
ne deesem gitmekde kararlısın seni tanımaktan çok memnuniyet duydum.. bende tşkr ederim özcann herşey için..güle güle kardeşim k.i.b hayatta herşey gönnlünce olsun.. msn atarız =) heheh =)
Bye Bye! ..
bye bye abicim..Sad biraz qeç bye bye oldu ama olsun..Smile k.i.b..:o
kendine iyi bak özcan hersey gönlünce olsun arkadasimWink güle güle....
nese yaww forumda diiL ama dışarda sni rahat bırakmıcam msnde fiLn Big GrinBig Grin
kib arkadasmmm...
Zuhahhaha Bende 10000. Mesajda Bırakcam Big Grin
özcan 2 le... Big Grin