:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu sana son eLvedam..soN sözlerm..
wazqecilmezim
eskiden hersey quzeLdi..qeLdi qecdi bitti..senn ıcın hersey bos we öyLesineydı..ama ben sewdim seni bnm askım öLümüne qidecekti..

inanmadın bana..cektin qittin bir neden bıLe soLemedn ..cok deger fazla geLdi gaLiba...benm qibi sewemedn..sonuna kdr qeLemedn..

ayLar yıllar qecti sensiz..bir kere bıLe qeri döNmedin..cokşey yaptım ugrunda..ama hıc bırıne degmedın...

smdi sadece eski qunlere deiL kaybettıqım zamana qozyasLarım..sna deiL sennLe qecen yıLLarLa ıntıkaMım...

onceden qozLerıme baksaydın anLardın sana oLan sewgimi..birde smdı bak..qorursun sana oLan nefretimi..

suanda hersey quzeL yenı bir askım war benımde..mutLuyum sennLe oLaN qNlerımden sonra quLdum bende bır kere...

qeLdin qecdin işde..sen de bıttın bu kALpde..zor deiLmıs unutmak...adını siLmek bu kentte..

askı buLdum qaliba .. quwendeyım oNun yanında...sen yoksun ya huzur işde bu yaz'da...kış ayında ne olur bıLemem..ama esme ruzqaRınLa...

Onu sewıyorum..senden daha fazLa.. ben bu askı hak edıyorum....senn yaptıklarından sonra..Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 700 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,186 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,926 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,381 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Ben bu yazıyı sana yazdım... Hasretiim 1 520 11-28-2010, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:32 PM