:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana dair sevgilim....
YARGIÇ
Bir tutam hasret içinde yürek,yangınlar hat safhaya çıkmış özleme dair, sağından baksan aynı solundan baksan aynı yokluk,ne kadar fakir kalmış yüreğim.Oysa ne umutlar vardı her yanımda senin hiç bilmediğin....
Şimdi oturduğum yerde özlüyorum senin gülümseyişini huzur bulduğum o gülen gözlerini çok uzakta değilsin bir adım belki bir nefes kadar yakınsın ama çok özlüyorum seni işte....
Birkaç şiir yazasım geliyor ne kafiyesi oluyori,ne akıcı nede iç yakıcı olmuyor, beceremiyorum,ahengi yakalayamıyor dizelerim, dökemiyorum hasretini satırlara... Sonra düz yazı olsun diyorum onuda beceremiyorum yeteri kadar anlatamıyor kelimeler her saniye gittikçe göğüs kafesimin kalbimi sıkıştırarak arttırdığı özlemini.Ne denli yanıyor bu deli yürek nasıl anlatayım diyorum kendi kendime nasıl yapacağım acaba diye sayıklıyorum sonra sonra duruyorum acaba acaba sesim geliyormu sana,keşke diyorum yanımda olsan sevgilim doya doya haykırsam içimdeki seni...Sonra öylece kalsam saatlerce bakışlarının odak noktasında...
Sana dair o kadar çok şey istiyorum ki hepsi bir çıkmazın ortasında kalıveriyor ve susuyorum çaresizce.Ne çok mutlu etmek isterdim oysa seni sevinçten havalara zıplayıp,yada mutluluktan gözlerinin dolduğu anları görebilseydim keşke...
Sana dair çok şey istiyorum sevgili en çokta mutlu olduğunu görmek yüreğimin en büyük isteği,çünkü sen mutlu olunca benim oluyor dünyanın bütün güzellikleri.......
Ara
derdo
çook Güsel Olmuşş Abi Yaaaa
Yüreğine Sağlikk..
*TATLI BELA*
yüreğine sağlık yılmaz.....
MasaL_perisi
Teşekürler Yılmaz...
Güzel ilham hüzün sevinç dolu yüreğine mutluluk...
Ona dair....acaba kime...Smile
Kim olursa olsun farketmez...Senin yüreğinden ve kaleminden çiktı ya o yeter...Smile
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler O Güz€L YüreÄžine SağLık KardeŞim
YARGIÇ
Eyvallah canlarım sağolsun okuyan gözlerinize sağlık....
Ara
MasaL_perisi
Peki...SmileEyvallah olsun o zaman arkadaşım....Smile
Ara
YARGIÇ
Sağolasın arkadaşım....
Ara
eylul_27
çok tşkler çok çok güzelmiş...Sad
Ara
YARGIÇ
Teşekkürler beğendiğinize sevindim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 693 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,180 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sevgiye dair... YARGIÇ 9 898 04-08-2022, Saat: 08:59 PM
  Unut Beni SevgiLim... in_love_girl 2 905 04-07-2022, Saat: 07:39 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,377 04-05-2022, Saat: 03:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:20 AM