:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ihanetin acısını yaşayan bilir
Hasretiim
Sana yazacak kalemi tutamaz oldum. Bütün vücudum hayata küstü. Ellerim titriyor, gözlerim yine doldu, ağlamamak elde değil. Yine, dersanenenin bana ayrılmış penceresine doğru gidiyorum. Telefon elimde ihanet şarkıları çalmaktan yorgun düştü. Camdan bakıyorum ama nereye? Gökyüzü kurşun gibi ağır. Bulutlar baş sağlığına gelmiş. Niye diye sorma. Bulutlar, kalbimi doğduğu yere gömdüğüm için ağlıyor. Bir tek sen anlamadın beni, bir tek sen ağlamadın benim için. Sadece sol gözümden yaş geldi. Sol yanım ağrıyor… düşünemiyorum. Saatlerce baksam da gözüm artık görmüyor. Kalbimin istilasına uğramış bir beynim var artık… Yaralı kalbim, hırsından beynimi ele geçirmişken kendime gelmem imkansız. Beni bir daha bulabilir misin söyle? Beni öyle derin, öyle uçsuz bucaksız bir karanlığa attığını anladığında geç olacak. Çünkü ben artık olmayacağım. O gün, işte o gün öldüğüm gündür. Hassas kalbim buna dayanamazdı. Şimdi düşünüyorum da keşke diyorum; hiç görmeseydim gülen yüzünü , hiç duymasaydım sesini... Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı ne olurdu sanki. Ben sana o kadar bağlanmışım ki seni aşkın yerine koymuşum, aldanmışım. Suç sende değil bende. İnan seni tanıyamamışım. Artık kalbim son nefesini verdi. Sana karşı nasıl öfke duyabilirim? Artık ne kırgın ne de kızgınım. Çünkü sen zaten yokmuşsun ki. Asıl suçlu benim... Hayallerimi süsleyen aşk kumdan kale gibiymiş, yazdığım şiirlerim kumsaldaki yazı gibiymiş. O gözleri o kadar farklı görmüşüm ki anlatılmaz, sadece yaşanır ve şu an sana tek bedduam;
"ben ol", benim acımı tat, benim gibi ağla, benim gibi asla kavuşamayacağın birine aşık ol, ve benim gibi sen de ona bu bedduayı O’na et...
Ben var ya; ben bir aşk yaratmışım .
TEK BAŞINA YAŞAMIŞIM
Sen zaten yokmuşsun...
Neden ağladım ki sen ağlamadıktan sonra...
Alintidir..
Dogan Gökce..
Ara
sehle
aaahhh ahhhh yanıyorum! Allahım!! ihanetin acısını bi yaşayan bilir bende biliyorum gögsümde agır bir taşla geziyorum nasıl harcadın beni... gözlerne nasıl bakardm ayagna batıcak dknden korkardm canın yanmasın diye... bu kzın aşknı nerde bulacaksn söyle.. bana kimse böyle bakmadı demştn.. benide böyle kmse yakmadı bedduam da yok sana sen şimdi onunla bense her şeyi braktım Allaha

cigerim yanıyor...
Ara
MasumSerseri
[COLOR="purple"][COLOR="Red"]O gözleri o kadar farklı görmüşüm ki anlatılmaz
[/COLOR][/COLOR]

[COLOR="Purple"]
tşklr şeyma[/COLOR]
Ara
Hasretiim
Okuyan Gözlerinize Saglik..
Ara
history
sana tek bedduam;
"ben ol", benim acımı tat, benim gibi ağla, benim gibi asla kavuşamayacağın birine aşık ol, ve benim gibi sen de ona bu bedduayı O’na et...

Ben var ya; ben bir aşk yaratmışım .
TEK BAŞINA YAŞAMIŞIM
Sen zaten yokmuşsun...
Offf ne mükkemmel bir yazı,yaşayan bilir,hepimizin anısı olan.
teşekkürler.

Duygusuzun arşivi hazine,kendimden geçtim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 255 04-12-2022, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Kim Bilir Hangi Yüreğin Mutluluğu Olacak Adın ... MeLeksi 3 578 05-17-2011, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: history
  Her şey Nedir bilir misin sen sıla 4 521 12-06-2010, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: acemhe
  Tensiz sevişmeleri bilir misin birtanem Hasretiim 1 690 11-11-2010, Saat: 02:07 AM
Son Yorum: history
  Kİm bİlİr!!! irem_vbulletin3_import6802 0 264 06-29-2010, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: irem_vbulletin3_import6802

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:58 PM