:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kucak dolusu yalan
mahkum
sevmey? Onla ??renm??t?. ???ekler?n Bu Kadar G?zel Oldu?unu. ???rlere D??k?nl??? Hep Onun Eser?yd?. Onu Sevd???n? S?ylerd?. O Da Ben De Sen? Sev?yorum Derd?. Nasil Olduda B?r Ay ???nde Ayrilmi? Sonra Da ?? Ay???nde Evlenm??t? Pek? Ne De???m??t?. Kalb?ne Ge?m?yordu Tek B?r S?z. A?k Ne Demek? Her A?k Yalandir. Kend?m?z? Aldatti?imiz. B?z Hep Ayrilik Sevdalisiyiz. Ba?lamadan ?ncelerle B?t??ten Sonralari Sever?z. Bunun Arasindak?ler Hep Yalan.sevda Yok. H?? Olmadi. Hep B?r Kandirmacaydi Ya?anan. B?r Deneysel ?ali?ma G?b?yd? Heps?. Ne Kadar Seveb?l?yormu?um O ?l??ld?. ??md? Kend?m? Ba?ka ?kl?mlere Biraktim Kesk?n. Sadece Yaz Ve Ki? Var.
Ara
***Suclu***
aska inanmiyorum ben artikConfusedmiley23: zaten hep ayni senaryonun son kusunu vuruyor beniConfusedmiley15: .artik sevmiyecegim...beni seveni bekliyecegimConfusedmiley9: curumeden once gelir umarim:p
Ara
mahkum
***?uclu*** Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aska inanmiyorum ben artikConfusedmiley23: zaten hep ayni senaryonun son kusunu vuruyor beniConfusedmiley15: .artik sevmiyecegim...beni seveni bekliyecegimConfusedmiley9: curumeden once gelir umarim:p
BUNLAR A?IR KONULAR BEN ANLAMAM,:yikildim: :yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk uydurdugumuz en guzel yalan.... vatan_sever 0 563 05-10-2008, Saat: 05:05 PM
Son Yorum: vatan_sever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:06 AM