:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kucak dolusu yalan
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sevmey? Onla ??renm??t?. ???ekler?n Bu Kadar G?zel Oldu?unu. ???rlere D??k?nl??? Hep Onun Eser?yd?. Onu Sevd???n? S?ylerd?. O Da Ben De Sen? Sev?yorum Derd?. Nasil Olduda B?r Ay ???nde Ayrilmi? Sonra Da ?? Ay???nde Evlenm??t? Pek? Ne De???m??t?. Kalb?ne Ge?m?yordu Tek B?r S?z. A?k Ne Demek? Her A?k Yalandir. Kend?m?z? Aldatti?imiz. B?z Hep Ayrilik Sevdalisiyiz. Ba?lamadan ?ncelerle B?t??ten Sonralari Sever?z. Bunun Arasindak?ler Hep Yalan.sevda Yok. H?? Olmadi. Hep B?r Kandirmacaydi Ya?anan. B?r Deneysel ?ali?ma G?b?yd? Heps?. Ne Kadar Seveb?l?yormu?um O ?l??ld?. ??md? Kend?m? Ba?ka ?kl?mlere Biraktim Kesk?n. Sadece Yaz Ve Ki? Var.
aska inanmiyorum ben artikConfusedmiley23: zaten hep ayni senaryonun son kusunu vuruyor beniConfusedmiley15: .artik sevmiyecegim...beni seveni bekliyecegimConfusedmiley9: curumeden once gelir umarim:p
***?uclu*** Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aska inanmiyorum ben artikConfusedmiley23: zaten hep ayni senaryonun son kusunu vuruyor beniConfusedmiley15: .artik sevmiyecegim...beni seveni bekliyecegimConfusedmiley9: curumeden once gelir umarim:p
BUNLAR A?IR KONULAR BEN ANLAMAM,:yikildim: :yikildim::yikildim: