:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?iir yazmak kolay i? {aha sa?mal?yom :) }
mahkum
:yikildim: ahanda a?lar?n aras?na d??t?k:yikildim: :yikildim: :yikildim: neyse art?k birbirimizi yeriz sen uzat bakay?m ?u butunuConfusedmiley18: :yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: ahanda a?lar?n aras?na d??t?k:yikildim: :yikildim: :yikildim: neyse art?k birbirimizi yeriz sen uzat bakay?m ?u butunuConfusedmiley18: :yikildim: :yikildim:

b????????????????????????????????????:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
amma midesizmi?sin dede sende :yikildim::yikildim::yikildim:
ya Allah ?m bi yamyam?m?z eksikti he o da geldi tam oldu
Dede Bussshhh la akrabal?k var m?:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
:yikildim: sevdi?imiz bir karde?imizdir bpussshhh:yikildim: :yikildim: insan eti g?zeldir yaw hi,? denedin mi ki. bide kimse yok mu yaw burlarda. bir sen vars?n. s?k? ?al??on ama ba?ka kimsecikler yok. ko?u? uyaaaaaaannn:yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: sevdi?imiz bir karde?imizdir bpussshhh:yikildim: :yikildim: insan eti g?zeldir yaw hi,? denedin mi ki. bide kimse yok mu yaw burlarda. bir sen vars?n. s?k? ?al??on ama ba?ka kimsecikler yok. ko?u? uyaaaaaaannn:yikildim: :yikildim:

NEYSE B?RADER ZAMANLA G?R?RS?N OLACAK K???LER? SEN B?RAZ BAK BAKALIM K?MLER VAR K?MLER YOK HAD? SANA KOLAY GELS?N....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün yazmak istedim ... €BeRimSin 8 910 05-18-2009, Saat: 05:23 PM
Son Yorum: Dil-beste
  kolay mı sandın........... pum'um 10 792 08-06-2007, Saat: 11:36 AM
Son Yorum: pum'um

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:05 AM