:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?iir yazmak kolay i? {aha sa?mal?yom :) }
mahkum
yazd?k?a yaz?yorum seni yaz?ma
sevdik?e seviyorum bahar ak?amlar?nda
gittik?e gidiyorsun benden uza?a
geri d?nd?rmeye yetmiyor g?c?m

sustuk?a susuyorum sensizli?e
dayanamazd?n ki hi? bensizli?e
g?zya?? biriktirdim ?aresizli?e
d?nm?yor geri yetmimiyor s?z?m

geceleri uzatan bemi?im me?er
sevmezsen sevme ben sevdim yeter
geriye d?n?p gelmezsen e?er
gelsin de g?z?mden ?ps?n be ?l?m.

nas?l olmu? be? dakkada be?ikta? yapt?m Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley16: Confusedmiley16:
Ara
YARGIÇ
bu kadar alaycı olmasına gerek varmıydı?
Ara
mahkum
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu kadar alayc? olmas?na gerek varm?yd??Confusedmiley13:
yok ama oldu bi kere :yikildim:
hayatla dalga ge?iyorum Confusedmiley28: Confusedmiley17:
?iir yoruma de?mez mi olmu? Confusedmiley18: Confusedmiley18: yoksa ?iir hakk?ndaki d??mnceler mi k?d?rd? Confusedmiley29: ben severim ?iiri yaz?p ge?erim bazen be?enirler :yikildim:
Ara
YARGIÇ
valla birde s?ylediklerini anlayabilsem sana cevap yazard?m ama:yikildim: :yikildim:
mesele ?iirin yoruma de?ip de?meyece?i de?il alt?ndaki notlar g?ndermeler Big GrinBig Grin
Ara
mahkum
:yikildim: :yikildim: :yikildim: Confusedmiley37: hakkaten ne yazm???m ben ?le ya. neyse t?rk dil kurumu dava a?madan ?eki d?zen verelim. g?nderdim gitti art?k. aama iadeli taahh?tl? merak etme ula?mazsa geri d?ncekConfusedmiley8: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: Confusedmiley37: hakkaten ne yazmışım ben öle ya. neyse türk dil kurumu dava açmadan çeki düzen verelim. gönderdim gitti artık. aama iadeli taahhütlü merak etme ulaşmazsa geri döncekConfusedmiley8: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

seni topa tutacak adam yok burada yoksa sırf şu sözlerin yüzünden bitmiştin valla:yikildim::yikildim:

ulaştıysa ne olacak peki
Ara
mahkum
:yikildim: ula?t?ysa zarf? a?. yard?m makbuzunu doldur ?u hesaba ********** g?nl?n?zden ne koparsa yat?r?ver:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: ula?t?ysa zarf? a?. yard?m makbuzunu doldur ?u hesaba ********** g?nl?n?zden ne koparsa yat?r?ver:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

5 kuru? vermem haberin olsun :yikildim:para isteme benden buz gibi so?urum senden :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
?? kuru? i?in so?uduk iyi walla.:yikildim: :yikildim: bir yemek ?smarlars?n ge?er gideriz.:yikildim: :yikildim: ?ok a??m nolur bir pizza. allah r?zas? i?in hamburger de olur :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
Yemek ısmarlamam çalışıp kendin kazan seni beleşçi:yikildim::yikildim::yikildim:
Aç karnını doyuramam çünkü ben daha açım:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün yazmak istedim ... €BeRimSin 8 910 05-18-2009, Saat: 05:23 PM
Son Yorum: Dil-beste
  kolay mı sandın........... pum'um 10 792 08-06-2007, Saat: 11:36 AM
Son Yorum: pum'um

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 07:33 AM