:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: T?rkiye Avrupa Birli?ine girmeli mi?
Evet
25.00%
1 25.00%
Hay?r
50.00%
2 50.00%
Karars?z?m...
25.00%
1 25.00%
Katılımcı sayısı: 4 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T?rkiye Avrupa Birli?ine girmeli mi?
mahkum
?z?r D?ler?m Yorumlarim Yanli? Anla?ilmasin Gayet C?dd? D???nceler?m Ama Bazi Noktalarda Bunlari :yikildim:Gerekl? G?RD?M. ZATEN B?Z?M ANLAYI? BU DE??L M?. G?LER?Z A?LANACAK HAL?M?ZE:yikildim::yikildim:
Ara
riukeen
ciddi ciddi baksak nolacak dünyayı bizmi kurtarcaz

hepimiz sonu böle olcak Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Amaç dünyayı kurtarmak değil ki zaten senin yaşın daha kaç Allah aşkına sen bu yaşta böyle düşündükten sonra Atatürk'ün verdiği emekler onca şehit kanı var ortada değil mi?Bunları görmezden gelmek doğru olmaz diye düşünüyorum...Özür dilemene gerek yok kardeşim sorun değil...
Ara
riukeen
Avrupa birli?i ile atat?rk?n ne alakas? var kar??t?rma benim atam? tayyip hocaya ?ey edin benim oy kullanmaya bile hakk?m yok daha siz seciyosunuz bizi y?netenleri b?le kitlerim adam? Confusedmiley29: :yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Avrupa birli?i ile atat?rk?n ne alakas? var kar??t?rma benim atam? tayyip hocaya ?ey edin benim oy kullanmaya bile hakk?m yok daha siz seciyosunuz bizi y?netenleri b?le kitlerim adam? Confusedmiley29: :yikildim::yikildim:

Valla g?zel karde?im ayn? dili konu?uyoruz ama san?r?m anlatamad?m sana neyse bu kitlerim ho? durmad?.Ama sana ?unu s?yleyeyim daha hi? bir se?imde oy kullanmad?m kullanmayada niyetim yok kilitten kast?n bu ise al sana kilit neyse ?aka bir yana konu?ma k?r?c? bir tarafa d?n??mesin g?zel karde?im herkesin s?z s?ylemeye hakk? var tabiki anlatabilmek istediklerimiz elbet anla??l?r bir?ekilde dedi?im gibi baz? kelimeler ho? durmad? sadece bana ?yle geldi.....
Ara
PunisheR
türkiye ab ye girmeli ancak kendi kişiliğinden,kemalizm doğrultusunda duruşundan taviz vermeden..hoş kemaliz mi ne kadar anlıyor,anlatabilior ve yaşayabiliyoruz o da tartışılır..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi için referandum yapılacak olsa sizin oyunuz ne o ezoo20 25 930 04-12-2007, Saat: 07:23 PM
Son Yorum: ezoo20
  sizce 50 yil sonra T?rkiye nasil olur? gurbetci 10 1,067 12-08-2006, Saat: 05:10 AM
Son Yorum: Dr.Love

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:39 PM