:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: T?rkiye Avrupa Birli?ine girmeli mi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar herkesin bildiği gibi ülkemizin AB girme süreci yıllardır devam ediyor.Bir taraftan girmeli diyenler bir taraftan girmemeliyiz diyenler tabiki herkesin kendine göre haklı bir gerekçesi var bakalım sizler ne düşünüyorsunuz Avrupa Birliğine girmelimi girmemeli mi?
avrupa birli?i t?rkiye'ye girmeye ?al???yor :yikildim: :yikildim: :yikildim: aman dikkat s?k? tutunun. :yikildim: :yikildim: avrupa birli?i ?mr?n?n bahar?nda say?lmaz ve eski enerjisini yitirmi? durumda bu bak?mdan bize mahkum :yikildim: :yikildim: ismim ge?ti yaw. onlar i?in bir pazar oldu?umuzu d???n?rsek bu pazar? kaybetmekte istemezler ve ayr?ca istihdam?n giderek d??t??? a.b. ?lkeleri bukadar i?sizle mi u?ra?cak. zaten adamlar art?k fabrikalar?n? ?lkelerine bile yapm?yorlar. ge?inip gidiyorlar birilerinin s?rt?ndan. bu s?rtlardam biri de biz olacaz girip . zaten ?yleyiz en az?ndan girmeyelim.de ahanda biz girmedik deyip istifa ederiz :yikildim: :yikildim: :yikildim:
türkiye değil

avrupa türkiyeyi alırmı konusuna deyinseydin Big Grin
aslında deyindim antisos. işsizlik oranımız ve pazar olarak kullanışımız kısımlarında dedim ya bide bizlemi uğraşcaklar:yikildim::yikildim: ayrıca zaten alacak olsalar şimdiye kadar alırlardı onu dayat bunu dayat nereye kadar. en sonunda şey dicekler türk olmazsanız alırız anayasada bi değişklik yapın diye:yikildim::yikildim::yikildim:
siyasetmis falanmıs bana karısmasınlarda isterse lağam çukuruna girsinler alınsınlar naparlarsa yapsınlar Big Grin
tavsiye için teşekkürler ama sanırım gördüğün gibi o kadarını yapıpta ülkemi bundan kaç yıl önce önümüzde diz çöken adamların karşısında başkaları küçük göremem başkaları yapabilir ama ben göremediğimden böyle yaptım....
senin düşüncenede saygı duyuyorum ama teknolojik olmamız lazım bizimde hiç kimse bisi icat edemiyo ona kıl oluyom Big Grin beni karıstırmayın simdi
ben anlamadım ki yargıç kime dedi. yoksa anlayan anladı mı:yikildim::yikildim::yikildim:
Mesele o değil benim açmış olduğum bir anket sonuçta ciddi bir konu konu ile ilgili tavsiyesi olan arkadaşlarım antisos kardeşim gibi mesela kendisine yeni bir konu açar derki bu olur mu?Arkadaşlar sonuçta benim söylemek istediğim konu bu kimseyi zorla birşeye karıştırmıyoruz ancak rica ederim konuları saptırmayın arkadaşlar....
biz girmesekde onlar zorla alacak bizi
Sayfalar: 1 2