:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ok yaln?z?m.
p£r!k!z!
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne sap?kl?? yaw sadece biras yardmsewerlk :yikildim:

hadi ordan yalanc? seni =) tabe ya??da k???k yaff =))) Big Grin
Ara
p£r!k!z!
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HAKKATEN YAW :yikildim::yikildim: AMA ARAMAK LAZIM A?KI NERDE BULUCAMIZ BELL? OLMAZ DEM?Wink

evet ben buldum mesela .. ve de mutluyum Big Grin Confusedmiley31: onu ?ok sEF?OMM
Ara
ѕqρα кJмя
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi ordan yalanc? seni =) tabe ya??da k???k yaff =))) Big Grin

aaa yalanc?da olduk sap?kda olduk bn neymi?m bee Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
tamam kardeşim üstüne basa basa sölemesen olmaz dimi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa yalanc?da olduk sap?kda olduk bn neymi?m bee Big GrinBig Grin

sen neymi?sin bee mert Confusedmiley3: Confusedmiley2: Confusedmiley2: Confusedmiley2: Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
ben neyim ;

ımmm...Aşıkım,Fenerliyim,Mutluum,Ösgürm, vs vs Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
mahkum
arzum sen onlara bakma eğer ciddiysen bak ben de veriyom msn adresini (msn adresi vermek yasaktır) aha ha kendim editledim:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
p£r!k!z!
ımmm demek aşıksınn hayırdır kime Big Grin
ama fenerli olmana içim acıyorrr =D=D
Ara
p£r!k!z!
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arzum sen onlara bakma e?er ciddiysen bak ben de veriyom msn adresini (msn adresi vermek yasakt?r) aha ha kendim editledim:yikildim::yikildim::yikildim:

hehehehh ?ok komikisiinnn =) hi? g?lcem yoktu yaf allam yaa :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
söLemem bnde kaLsn dedikodu.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:38 AM