:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?ok yaln?z?m.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba adım Arzu.Çok yalnızım.Arkadaşa ihtiyacım var.Özelliklede bay arkadaşlara.Konuşmak isteyenler lütfen (msn adresi verimi yasaktır.) adresinden bana ulaşsınlar.
demek yalnızsın pekii ;

bnmLe ewLenir misn ?

:yikildim:Big Grin
merttt =)) ilahi yaaa canım bayan arkadaşa ihtiyacın olursa ben eşlik ederim şu ara benm de var Big Grin
özelden msn atarsın =) hoş geldin aramıza
YA BENDE YENİ ÇIKTIM MAHPUSLUKTAN BANA DA BAYAN ARKADAŞ LAZIM. KISA SÜRELİ İLİŞKİ BİR GECELİK İLİŞKİ İNTERNET ARKADAŞLIĞI UZUN SÜRELİ İLİŞKİ HEPSİNE AÇIĞIM VALLA:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Abi mesaj editliyoz yine işe yaramıyor sapık sgpa seni,ilk defa forumda msn veren kız gördüm ya
ne sapıklıı yaw sadece biras yardmsewerlk :yikildim:
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA BENDE YEN? ?IKTIM MAHPUSLUKTAN BANA DA BAYAN ARKADA? LAZIM. KISA S?REL? ?L??K? B?R GECEL?K ?L??K? ?NTERNET ARKADA?LI?I UZUN S?REL? ?L??K? HEPS?NE A?I?IM VALLA:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

yaff allam yaa ba?ka i?iniz yok mu sizin forum arkada? bulma sitesine d?nd? sankim Big Grin :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
HAKKATEN YAW :yikildim::yikildim: AMA ARAMAK LAZIM A?KI NERDE BULUCAMIZ BELL? OLMAZ DEM?Wink
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilk defa forumda msn veren k?z g?rd?m ya

Walla Bende Yafff =)) Confusedmiley22: Confusedmiley22: Confusedmiley11:
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilk defa forumda msn veren k?z g?rd?m ya
BENDE G?REMED?M ONA YANIYOM YAW:yikildim::yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2 3