:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-aşkın ihaneti-
sinemg
YÜREÄžİNİN SESİNİ DİNLE..
HER İNSAN 2. Bİ ŞANSI HAKEDER BENCE.. ÖLÜMLÜ DÜNYADA NEDEN SEVDİÄžİNDEN AYRI KALASIN Kİ.. KİM 4-4 LÜK Kİ BİZ OLALIM ALLAH AŞKINA.. BAK SANA ÇOK SEVDİÄžİM Bİ SÖZÜ YAZMAK İSTİYORUM ARKDAŞIM..
[b]Allah'ın bile insanlar hakkındaki hükmünü, ömürleri sona erdikten sonra verdiğine inanırken... Biz kim oluyoruz da insanları birkaç kez görmek, iki-üç yazı okumak, birkaç dedikodu dinlemekle... Yargılama hakkına sahip olabiliyoruz!!! sevgiyle kal!!!
[/b]
Ara
sinemg
[b]Allah'ın bile insanlar hakkındaki hükmünü, ömürleri sona erdikten sonra verdiğine inanırken... Biz kim oluyoruz da insanları birkaç kez görmek, iki-üç yazı okumak, birkaç dedikodu dinlemekle... Yargılama hakkına sahip olabiliyoruz!!! GEREKSİZ.. hakkında hayırlısı olsun ama her insan 2.bi şansı hakeder bence,seviyosun ne kaybedersn ki affetsen söler misin,ölcez gitcez allah aşkına ne gerek var şu gelip geçici bi anlık dünyada üzmeye üzülmeye değer mi yani,hayat o kadar uzun mu dersin... aşk varsa,sevgi varsa gereksiz gururlara yer olmamalı.. tabi bu benim düşüncem son söz sana kalmış.. ama seviyosan gel affet derim ben.. SEVGİYLE KAL!!!
[/b]
Ara
mirfa26
sinemg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni çok iyi anlıyorum.. şunu sölemek istiyorum..senin için mücadele ediyosa,pişmansa ve sen pişmanlığına inanıyorsan 2.bi şans ver derim..allah yardımcın olsun çok zor ve bedeli çok ağır..zaman en güzel çare..zaman acını unutturmuyo ama hafifletiyo en azından..bi zaman sonra hissizleşiyosun o daha kötü aslında ama böle ne yazık kii...Sad üzülme demicem çnkü biliyorum çok acı.. hatalar biz insanlar için.. seviyosan bi şans daha ver derim..PİŞMANSA!!! SEVGİNE SAHİP ÇIK!!!
ihanet çok acı ve bedeli ağır...Sad .. katlanılması çok zor bir durum..Sad ama bir süre sonra hissizleşiyor insan.. sinemg nin dediklerine aynen katılıyorum. ama pişmanlık konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 528 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkin 50 Işareti yaraliyureq 4 383 04-13-2022, Saat: 11:16 AM
  askın 50 işaretiii..... Gulguzeliii 3 348 04-12-2022, Saat: 11:13 PM
  ...askin Aci Hali... peri kızı 1 317 04-12-2022, Saat: 11:29 AM
  İmkansız Bir Askın İçinde Stinq 5 303 04-11-2022, Saat: 04:48 AM